Як малювати генеалогічне древо.

Генеалогічне древо складається для того, щоб простежити хронологію родини протягом багатьох років і навіть століть. Дерево символізує зв'язок поколінь і зберігає пам'ять про предків. Складання персонального древа можна доручити фахівцям або зробити самостійно, наприклад, за допомогою інтернету.
Інструкція
1
Спочатку знайдіть в інтернеті картинку із зображенням дерева, можете намалювати його самостійно за допомогою програми Word. Збережіть її на Робочому столі або в окремій папці.
2
Знайдіть фотографії всіх родичів, яких ви хочете вказати на генеалогічному древі. Постарайтеся знайти всіх представників по жіночій і чоловічій лінії. Продумайте варіанти розміщення зображень на древі. Відсортуйте фотографії, за принципом хто кому доводиться. Постарайтеся згадати дати народження, дати смерті.
3
Якщо фотографії виконані на паперовому носії, відскануйте їх на комп'ютер. Згрупуйте їх в окрему папку.
4
За допомогою будь-якої графічної програми помістіть фотографії по древу. Можете розташувати їх на гілках або виконати оформлення зображень у вигляді листочків. Наведіть курсор мишки на місце під фотографією і зробіть напис, наприклад, дату народження, зіставте е з подіями, які відбувалися в історії в період життя ваших родичів.
5
Поруч з древо м можете помістити тимчасову шкалу, на ній добре відобразити розвиток роду на тлі історичних подій. Додайте до зображення фамільний герб, якщо такий є, можете скласти невеликий опис історії роду, посилання на свій персональний сайт в інтернеті.
6
Написи з іменами чоловіків можете оформити зеленим кольором, а жіночі жовтим або навпаки. Наведіть курсор мишки на людину, з якої будете починати малювати дерево. Поруч з ним повинен знаходитися чоловік (дружина), якщо такі є, від них вниз підуть гілки до нащадків. Якщо у чоловіка було кілька дружин чи у дружини кілька мужів, лінії до нащадків ведуться окремо від кожної пари.
7
Розташовуйте фотографії від найвіддаленішого родича і рухайтеся по низхідній лінії до його нащадків. Слідкуйте за послідовністю, групуйте сім'ї, розташовуйте однакові прізвища поруч.
8
Древо необхідно зберегти. Для цього вам потрібно клікнути мишкою на кнопку в меню комп'ютера з піктограмою дисковода з дискетою. Щоб роздрукувати отриманий матеріал, знову клікніть мишкою в розділі меню, але тільки на піктограму з зображенням принтера. Оформіть вийшло генеалогічне дерево в рамку і повісьте на стіну.
Зверніть увагу
Робимо родовідне дерево своєї родини своїми руками. Готові шаблони для родоводу скачати безкоштовно. Схема генеалогічних зв'язків називається родоводу (генеалогічним) древом. "Листьями" такого древа є представники роду, а "гілки" символізують сімейні зв'язки. Родинне дерево можна будувати всією сім'єю, разом Ви дізнаєтеся більше про своє коріння. Існує два способи складання родовідного древа.