Як пофарбувати бампер ВАЗ. покраска бампера ваз 2107 балончиком.

Практично у кожного власника в процесі експлуатації автомобіля з'являються маленькі подряпини й відколи на бампері , бо саме ця частина автомобіля найбільше виступає назовні. Такі шрами від невдалого паркування псують весь вигляд вашого автомобіля. Фарбування в спеціалізований конторах дуже часто коштує чимало грошей. Якщо ви володієте автомобілем вітчизняного виробництва, то найкраще зайнятися фарбуванням бампера самостійно, так як це заощадить ваш час і гроші.
Вам знадобиться
  • Шкура різного калібру, гумовий шпатель, будівельний фен, гайкові ключі різного розміру, грунтовка, фарба, мильний розчин.
Інструкція
1
Почати потрібно з демонтажу бампера. Для цього зніміть облицювальну частину радіатора. Якщо у вас в бампері встановлені протитуманні фари, то від'єднайте клеми, що йдуть до них. Слідкуйте за тим, щоб клеми не стикалися один з одним. Для більшої безпеки можна попередньо скинути мінусову клему з акумуляторної батареї. Тепер відкрутите болти бічних кріплень бампера. Після цього необхідно послабити гайки, які з'єднують бампер із захистом картера. Зазвичай їх буває п'ять штук. Відкрутіть два лицьових болта на бампері . Акуратно потягніть бампер на себе, тримаючи його симетрично двома руками за краї. Якщо ви знімаєте задній бампер, то виробляєте дії в аналогічному порядку.
2
Тепер необхідно досліджувати поверхню бампера на наявність механічних дефектів. Якщо їх дуже багато, то доведеться купити новий бампер. Ретельно промийте знятий бампер. Для цього використовуйте губку і мильний розчин. Після цього дайте бамперу просохнути. Необхідно максимально позбавитися від старої фарби, так як через неї може почати тріскатися і здуватися нова. Для видалення використовуйте будівельний фен і гумовий шпатель. Плавними рухами рівномірно нагрівайте поверхню і шпателем знімайте вздувающуюся фарбу. Очистіть максимально всю поверхню.
3
Знежирте очищену поверхню бампера і нанесіть на неї тонкий шар грунтовки. Ґрунтовку необхідно накладати рівним шаром на всю поверхню. Якщо одного шару буде недостатньо, то нанесіть другий після повного висихання першого. Дайте просохнути.
4
Після повного висихання грунтовки знову знежирте поверхню. Плавними рухами почніть наносити фарбу. Можна фарбувати балончиком. Але краще всього використовувати краскопульт. Не поспішайте, щоб не утворилося патьоків. Нанесіть два шари фарби. Фарбу необхідно купити заздалегідь. Її потрібно вибирати з маркування, щоб потрапити в колір з кузовом. Дочекайтеся повного висихання фарби і відполіруйте поверхню при необхідності.
Корисна порада
Всі роботи по фарбуванню необхідно виробляти в закритому гаражі, щоб уникнути прилипання до фарби сторонніх речовин.
Багато автолюбителів, дізнавшись про вартість фарбування машини в спеціальних пунктах, часто приймають рішення про те, що самі зможуть зробити це. Але фарбування автомобіля в домашніх умовах самим серйозно відрізняється від процедури, яку проводять професіонали. Адже просто «облити» фарбою свого «залізного коня» і дочекатися поки він висохне - недостатньо. Для якісного фарбування потрібно провести попередню підготовку поверхні, використовувати спеціальне обладнання і мати хоч якісь навички в фарбуванні.
Інструкція
1
Для початку добре вимийте автомобіль за допомогою автошампунів і видаліть всі забруднення. Потім знежирте поверхню кузова і видаліть всю мастило і бітумні плями. Ретельно перевірте всі частини машини на наявність бруду та інших забруднень.
2
Все корозійні осередки потрібно ліквідувати. Стару фарбу знімайте методом абразивного шліфування. Для цієї процедури абразивами служать карбід кремнію і діоксид алюмінію, а папір для шліфування повинна вибиратися так, щоб різниця «номера» не перевищувала 1000 одиниць. Якщо застосувати папір не ту «номера», то через деякий час на кузові проявляться смуги, бо матеріал піддасться осіданні. Поверхня обробіть в п'ять заходів.
3
Потім проведіть первинне і вторинне грунтування, що дозволяє забезпечити антикорозійне покриття кузова автомобіля. Дочекайтеся того, щоб грунт повністю висох, це займає від 2 до 4 годин. У спеціалізованих майстернях є інфрачервона сушка, що дозволяє прискорити процес сушки до 15 хвилин
4
Фарбування автомобіля увазі нанесення трьох шарів фарби. Наноситься вона напиленням, однак, перед цією процедурою слід захистити від попадання фарби ті елементи, які не потребують фарбування. Заклейте їх папером, скотчем або обробіть складами, які робляться з води, крейди, гліцерину - вони легко змиваються водою.