Як виїхати до Греції.

Нестабільна економічна ситуація в Греції є причиною того, що місцевий уряд починає скорочувати підтримку іммігрантів і репатріантів. Незважаючи на це, інтерес до імміграції в Грецію все ще досить високий, оскільки отримання виду на проживання в Греції значно полегшує процедуру отримання подібного дозволу в інших країнах Євросоюзу.
Інструкція
1
Вид на проживання фінансово-незалежного ліцаПретендовать таким чином на отримання виду на проживання можуть ті, хто в змозі забезпечити нетрудовий дохід в мінімальному розмірі 2000 євро на місяць на себе, 20% на чоловіка і по 15% на кожну дитину. На рахунку в грецькому банку необхідно мати не менше 24 тисяч євро - ці кошти будуть вважатися запорукою фінансової незалежності.
2
Оформлення шлюбу з громадянином (громадянкою) ГрецііВід на проживання буде надано на термін дії закордонного паспорта і автоматично продовжуватися, за умови, що шлюб не розірвано.
3
РаботаРеальнимі шансами закріпитися таким чином в країні володіють кваліфіковані менеджери і управлінці, знаючі грецький і англійську мови, що мають вид на проживання і дозвіл на роботу. Міністерство громадського порядку Греції та Міністерство закордонних справ видають дозволи на роботу лише в тому випадку, якщо роботодавці нададуть докази незамінності зарубіжного працівника і дотримаються ряд необхідних формальностей.
4
Бізнес-імміграція Можлива допомогою створення закритої компанії з обмеженою відповідальністю (цю організаційно-правову форму діяльності мають більшість підприємств в Греції) з статутним капіталом не менше 18 тисяч євро. Вимоги до мінімального розміру статутного капіталу відкритого акціонерного товариства - не менше 60 тисяч євро. Керуючі та директора подібних компаній можуть претендувати на отримання виду на проживання.
5
РепатріаціяВ Конституції Греції та Лозаннської Конвенції 1923 закріплена можливість повернення на батьківщину осіб грецької національності та їхніх нащадків. Масова репатріація була характерна для 90-х років минулого століття, в даний час, у зв'язку з нестабільною політичною та економічною обстановкою в країні, спостерігається відтік колишніх репатріантів в інші країни.
6
Возз'єднання семьіУ будь-якого іммігранта, що проживає в Греції на законних підставах, є право возз'єднатися з членами родини, що проживають поза Греції.
7
Грецьке гражданствоОно може бути отримано внаслідок народження в Греції, визнання батьком або усиновлення дитини громадянином Греції, а також шляхом натуралізації. Цим способом можу скористатися іноземці, які прожили в країні на законних підставах 10 років, подружжя грецьких громадян з дітьми, народженими в цьому шлюбі, законно проживають на території країни протягом не менше 3 років, і греки за походженням.