Як зшити хутряні рукавиці. мк Як зшити дитячі рукавиці з норки.

Часто в сильні холоди при прогулянках в місті чи при заміських поїздках на шашлики, рибалку потрібне особливо тепла захист для рук. Нею можуть бути зшиті власними руками хутряні рукавиці.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу розміром не менше ф.А3, рівні відрізи щільної тканини (тік, брезент) і хутра, ножиці, швейна машинка, голка і міцна нитка.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і, поклавши на нього свою долоню, обведіть її олівцем. При цьому пальці не потрібно складати разом, а краще трохи розвести так, як вони зазвичай знаходяться в спокійному стані. Закруглите зображення, надавши йому вид рукавиці.
2
Відступите від країв получившегося малюнка рукавиці приблизно 2 см - це припуск на шви і хутряної ворс. До того ж рукавиця не повинна щільно облягати долоню. Виріжте вийшов на папері шаблон внутрішньої (тильної) частини рукавиці.
3
Розкладіть на аркуші паперу шаблон тильній частині рукавиці і відступите ще по 5-7 мм у бік збільшення шаблону. Справа в тому, що при згині вашої долоні зовнішня частина рукавиці не повинна занадто сильно натягатися і створювати незручності, тому зовнішня частина хутряної рукавиці і повинна бути трохи більше, ніж внутрішня. Виріжте і цей шаблон.
4
Розстелите хутро, з якого ви збираєтеся зшити рукавиці, на поверхні стола гладкою шкіряною стороною вгору, а хутром вниз. Покладіть на цю гладку поверхню Шаблони і обведіть їх кульковою ручкою або фломастером. При цьому враховуйте те, що кожен шаблон повинен бути як в правильному, так і в "дзеркальному" відображенні, тобто зображення великого пальця повинні "дивитися" один на одного в обох випадках, інакше у вас вийде дві рукавиці на одну і ту ж руку.
5
Виріжте акуратно за допомогою кінчиків ножиць хутряні заготовки. Їх вийшло чотири: дві на тильну частину (поменше), дві - на зовнішню.
6
Складіть дві заготовки (велику і поменше) хутряними сторонами один до одного і вручну за допомогою голки і нитки, прихоплюючи тільки шкіряну частина заготовок обметочний швом з перекидом зшийте їх разом. Оскільки одна заготовка чуть більше іншої, то вам потрібно буде більшу з них трохи присборить в процесі зшивання, підігнавши її розміри до розмірів менший (тильної) заготовки. У разі, якщо ви збираєтеся носити рукавиці хутром назовні - просто виверніть зшиті рукавиці після зшивання заготовок і вручну підшийте краю у зап'ястя.
7
Для шкарпетки хутром всередину викроїте і зшийте таким же чином з брезенту або щільного тика обшивку для рукавиць - щоб вони не зношувалися, мали естетичний зовнішній вигляд і прослужили вам довше. Отриману кожну з брезентових рукавиць надіньте поверх хутряної і потайним швом зшийте в єдину рукавицю в області зап'ястя.
8
Пришийте до вийшов хутряних рукавиць до кожної з рукавиць по одному кінця від довгої гумки з урахуванням її перекидання через плечі і шию для того, щоб не втратити їх, так як під час риболовлі вони можуть злетіти з руки.
Зверніть увагу
Вибирайте хутро для рукавиць з недовгим, але щільним і м'яким ворсом. Хутряне полотно має бути м'яким і неломкіе інакше такі рукавиці просто поламаються і раскрошатся - тому уважно дивіться на вироблення.
Корисна порада
Для того, щоб рукавиці були більш міцно сидять на руці можна зробити наступне: перед тим, як брезентову і хутряну рукавиці зшити воєдино, в брезентову частина ушийте (на рівні, де буде знаходитися кісточка, розташована в районі зап'ястя) гумку , просто сильно розтягнувши її на потрібну довжину і за допомогою швейної машинки пристрочивши до брезентової рукавиці по окружності (зробити це простіше, коли заготовка з брезенту зшита поки тільки з одного боку - тоді її можна розкласти і отримати пряму поверхню).
Рукавиці просто незамінні взимку, особливо, якщо на ваших діток напало бажання зліпити сніговика. Тоді ще краще буде, якщо рукавиці НЕ промокнуть. Ось цим ми зараз і займемося: пошиємо непромокальні рукавиці.
Вам знадобиться
  • Непромокальна тканина, утеплювач, білизняний мотузок, швейні приналежності.
Інструкція
1
Для початку слід визначитися, які ж нам потрібні матеріали. Нам буде потрібно для верхнього шару рукавиць будь-яка непромокаючий тканину. Це може бути плащевка, тканина від старого зламаного парасольки або інший матеріал, що володіє такими ж властивостями. Для утеплення рукавиць підійде фліс, фланель, махрова тканина і навіть короткостріжених хутро. Ще нам знадобиться приблизно метр білизняний гумки і нитки.
2
Першим ділом зробимо викрійку. Не лякайтеся, все просто. Потрібно на аркуші паперу описати руки майбутнього власника ексклюзивного зимового аксесуара. Відразу ж відзначимо лінію зап'ястя і додамо з усіх боків по 0,5 см на вільне облягання. Вниз від зап'ястя домальовували ще 3-5 см.
3
Тепер необхідно визначити місце для великого пальця. Для цього зробіть дублікат викрійки.
4
Тепер складіть викрійку рівними частинами на 2 згину в довжину і в ширину. ? Довжина цієї деталі і є великий палець.
5
Розгорнувши викрійку, ви побачите, як тепер просто зробити решту 2 деталі викрійки. Перша - це деталь для 4 пальців + вниз домалювати по відзначеному розміром великий палець і друга - від зап'ястя до лінії згину + домалювати вгору великий палець. Разом повинно вийти 3 деталі: суцільна зовнішня, частина для 4 пальців + великий палець і знизу до великого пальця + великий палець.
6
За цими викрійками робимо деталі внутрішнього утеплювального шару. На зовнішні деталі слід додати по кілька міліметрів в залежності від товщини теплого шару.
7
Тепер окремо зшиваємо деталі зовнішнього та деталі внутрішнього шарів. Потім вкладаємо одна в іншу. Не варто забувати про гумку на зап'ясті. Її поміщаємо між шарами, прикріплюючи стібками. Залишилося з'єднати дві частини. Все рукавиця готова!