Як обмежити доступ до комп'ютера. Як поставити пароль на заставку.

Обмеження доступу до комп'ютера може допомогти вирішити відразу кілька проблем. Наприклад, захист конфіденційної інформації, обмеження доступу дитини до комп'ютера, захист від надто цікавих товаришів по службі.
Інструкція
1
Поставте пароль на завантаження комп'ютера в BIOS. Для цього на більшості комп'ютерів необхідно при включенні утримувати клавішу «Delete». Завантажиться оболонка BIOS. Зайдіть в меню «Advanced Bios Features» і змініть параметр «Psssword check» зі значення «Bios» на значення «System». Вийдіть в основне меню клавішею «Esc». В пункті «Set user password» двічі задайте пароль, який комп'ютер буде вимагати при завантаженні системи. Виберіть «Save and exit setup». Комп'ютер перезавантажиться і при наступній завантаження зажадає ввести заданий вами пароль.
2
Вимкніть невикористовувані облікові записи. Клацніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер». У випадаючому меню виберіть пункт «Управління». Розгорніть каталог «Локальні користувачі та групи». Відкрийте папку «Користувачі». Вимкніть всі облікові записи, окрім запису «Адміністратор» і використовуваної вами. Задайте паролі залишилися облікових записів.
3
Для того, щоб захистити комп'ютер, що залишився ненадовго включеним у вашу відсутність використовуйте захист паролем на заставці робочого столу. Клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці робочого столу (не зайняте ярликами) і виберіть «Властивості». На вкладці «Заставка» зменшіть інтервал її появи до трьох-п'яти хвилин і поставте прапорець у полі «Захист паролем». Тепер, якщо комп'ютер простоював довше заданого вами часу, з'являтиметься заставка, вийти з якої можна, тільки набравши пароль.
Зверніть увагу
Не змінюйте незнайомі вам параметри BIOS. Це може привести до неможливості завантаження і серйозних збоїв у роботі комп'ютера.
На жаль, стає все більше дітей, готових цілодобово сидіти перед екраном монітора. Батьки з тривогою помічають, що їхня дитина, присвячуючи весь вільний час комп'ютерним іграм, не спілкується, не читає, нічого не робить, а в кінцевому підсумку - живе у віртуальному світі і не розвивається.
Інструкція
1
Що ж робити? Відмовитися від комп'ютерів, зламати їх - неможливо. Заборонивши складні технічні іграшки, можна зробити заборонене ще більш привабливим для дитини . Залишається тільки один вихід - обмежити в часі. Ще правильніше постаратися зробити так, щоб до того часу, коли дитина почне самостійно користуватися комп'ютером, він вже не міг заразитися «віртуальної залежністю». Для цього з раннього дитинства розвивайте уяву малюка, вчіть його фантазувати, мріяти. Прищеплювати дитині любов до гарних книгам, про які він зможе розповідати своїм друзям. Дайте маленькій людині можливість якомога раніше зрозуміти, що він любить робити: малювати, ліпити, конструювати, лазити і перекидатися. Купуйте фарби, пензлі, глину, мозаїку, книги, навчальні випалюванню, малюванню, випилювання і т.п.
2
Пам'ятайте, що якщо ваш син або дочка не захоплюється нічим, крім комп'ютера, говорить тільки про нього, значить, насправді йому не вистачає уваги батьків. Частіше спілкуйтеся з дитиною, обговорюючи різні теми. Розповідайте йому про те, у що ви самі грали в дитинстві. Зараз на прилавках магазинів представлено багато настільних ігор, як сучасних, так і трохи забутих, якими можна займатися всією сім'єю. Запропонуйте дитині робити це разом.
3
Щоб відволікти дитини від комп'ютера, допоможіть знайти йому нове захоплення, організуйте максимальну кількість розваг поза домом. Запишіть його в який-небудь клуб, спортивну секцію, гурток танців. Займайтеся разом з ним: майструєте авіамоделі, грайте в волейбол, ходите на концерти. Хоча б раз на тиждень намагайтеся всією сім'єю вибиратися на природу, в парк, в музей або в кіно. Запасіться терпінням, адже вилікування дитини від комп'ютерної залежності - процес тривалий, набагато складніший, ніж профілактика.