Як зробити об'ємну книгу. Як зробити книгу більш об'ємною.

Дитячі магазини пропонують великий асортимент розвиваючих іграшок. Але часто споживачів не влаштовує або їх ціна, або якість. Головне, щоб іграшка послужила довше і не набридла малюкові. Цього можна досягти, якщо ви зробите об'ємну книгу з розвиваючими іграми. Ви отримаєте можливість видозмінювати її сторінки. Об'ємна книга буде рости разом з вашим малюком. Якщо ви зробите її згідно інструкції, то листочки можна буде виймати і замінювати новими.
Інструкція
1
Вивчіть вміст ваших шаф і заначек. Там ви знайдете так багато деталей і цікавих елементів. Можливо, не доведеться нічого докуповувати. Почніть з ескізу вашої книги, намалюйте його на папері і перейдіть до роботи з тканиною.
2
Щоб ви могли книжку розібрати і додати нову сторінку, пришийте петельки на кожен листочок. Зберіть всю конструкцію на стрічку або на гардинні кільця.
3
Щоб спорудити «пересувні» частини, вирізку, яку ви проклеете флізеліном, пристрочите до клаптика тканини. Потім наповніть її синтепоном, виріжте по контуру і прикріпіть на липучку. Так зробите сторіночку з деталями, які зможете переміщати. Наприклад, зірочки на небі, букви або цифри.
4
Можете зробити активну сторінку. Прикріпіть вирізки мотузкою до сторіночці і пришити шнурок, за який можна піднімати і опускати картинки. Таким способом ви можете виготовити сторіночку-акваріум, де будуть плавати рибки. Другий варіант - квіткова галявина, на якій рухаються метелика.
5
Змайструєте сторіночку-шнурівку, спрямовану на розвиток дрібної моторики дитини. Прикріпіть малюнок взуття зі справжніми дірочками, через які всуньте шнурок.
6
Якщо ви хочете, щоб малюк вчився застібати і розстібати кишені, то зробіть сторіночку з цікавим кишенькою або кошелечкі. Пришийте на нього гудзик. У кишеньку покладіть, наприклад, ключик на ниточці.
7
Деякі сторінки проектуйте з шарудять елементами. Можете в самі листи вкласти шматочок целофану або в об'ємну фігурку. Подібна гра сприяє концентрації уваги і допомагає в розвитку дрібної моторики.
8
Зробіть сторінку-будиночок, де все відкривається і закривається. Нехай фігурки за віконцями і дверцятами ходять один до одного в гості, які ви кріпите на липучках. Прикріпіть частина верхівки пластикової пляшки. Дітям дуже цікаво відкручувати і накручувати кришечку.
9
Передбачите сторіночку з різними геометричними фігурками. На окрему сторінку нашейте блискавку, щоб навчити малюка нею користуватися.