Як очистити апельсин. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Апельсини радують око і чудесні на смак. Але чистити їх не дуже приємно. Товста шкірка ніяк не бажає зніматися. Зрештою апельсин вдається очистити, але сил на це йде дуже багато. І здається він уже далеко не таким смачним. До того ж ефірні масла бризкають в різні боки, і це теж може бути вкрай неприємно. Але апельсин можна очистити красиво і майже без зусиль.
Вам знадобиться
    • апельсин;
    • гострий ніж
Інструкція
1
Не забудьте помити фрукти, навіть якщо шкірка здається чистою. Апельсини десь зберігали, як-то перевозили, тому на поверхні може бути все, що завгодно, включаючи бактерії, що викликають небезпечні кишкові захворювання. Руки теж рекомендується помити, як зазвичай перед їжею.
2
Подумайте, чи потрібно взагалі чистити апельсин. Якщо ви збираєтеся подавати його на святковий стіл разом з іншими фруктами, знімати шкірку зовсім не обов'язково. Щоб гості не потрапили в незручне становище, поріжте плід на 4 часточки. Якщо апельсини дуже великі, можна кожну часточку розрізати ще на 2 частини.
3
Почистити апельсин можна двома способами. Найпоширеніший зручний, але не дуже гарний. Зріжте 2 кружальця зверху і знизу. Зробіть з боків 2 поздовжніх надрізу. Постарайтеся прорізати шкірку повністю, але не торкнутися власне плода. Подденьте куточок біля одного з розрізів. Шкірка зазвичай відділяється без праці. Те ж саме зробіть і з другим шматком.
4
Можна очистити апельсин і так, щоб вийшов гарний квітка. Визначте, де у плода низ. Трохи відступите вгору від того місця, де була плодоніжка. Якщо уявити собі апельсин у вигляді глобуса, то ніж піде від «південного полюса» до «північного», перетне його і попрямує вниз по іншій стороні. Внизу надріз починається на деякій відстані від плодоніжки. На такій же відстані його необхідно і закінчити. Намітьте середини «півкуль» і проведіть через них точно такий же розріз. Кожну часточку розділіть навпіл. Проріжте ще 2 «меридіана».
5
Подденьте ножем верх пелюстки і обережно відігніть шматочок шкірки. Точно так само поступите і з усіма іншими. У вас вийшло щось на зразок латаття, серединка якої - апельсин, а пелюстки - шкірка.
Зверніть увагу
Щоб розрізати шкірку квіточкою, потрібен дуже гострий ніж. Для фруктового салату потрібно не тільки зчистити шкірку, але і прибрати білу плівку.
Корисна порада
Таким же способом можна очистити і грейпфрут.