Як підключити комп'ютер до підсилювача. Як підключити підсилювач до комп'ютера.

Якщо ви бажаєте отримати від вашого комп'ютера найвищу якість звуку, варто звернути увагу не на комп'ютерні колонки, а на аудіотехніку, зокрема - хороші колонки і підсилювач (або ресівер). На жаль, підсилювачі не завжди сумісні з виходами комп'ютерної звукової карти. Втім, це якраз можна поправити.
Інструкція
1
Якщо ви маєте справу з якісним і недорогим, пускай навіть морально застарілим, підсилювачем часів СРСР, то найпростіше купити кабель-перехідник, що дозволяє підключити підсилювач до виходу звукової карти. У переважній більшості випадків це буде перехідник minijack - 5DIN, поширений по всіх радіоринку і магазинам і дешево стоїть. Якщо купити такий перехідник не вдалося, то можна спаяти його самому, добувши попередньо роз'єми minijack і 5DIN. При цьому треба знати наступне: другий контакт роз'єму 5DIN - маса (він самий верхній), 3-й і 5-й - лівий і правий динаміки відповідно.
2
Для більш сучасних підсилювачів вам знадобиться ще більш поширений перехідник minijack - RCA (вони ж - "тюльпани").
3
Якщо ваш підсилювач (або ресивер) володіє цифровим входом, то його використання буде найкращим варіантом. Підберіть відповідний вашої звукової карти і входу підсилювача кабель (коаксил або оптоволокно) і насолоджуйтеся звуком.
Зверніть увагу
Більшість аудіокоректора - стерео, розраховані на підключення не більше 2-х колонок.
Корисна порада
Після підключення не забудьте вибрати в джерелах звуку підсилювача той, до якого йде кабель від комп'ютера, інакше нічого не почуєте.