Як видалити подряпини з бампера. Видалення подряпин на бампері.

Майже кожен власник авто хоч раз у житті стикався з такою проблемою, як подряпина на бампері. Багато хто не хоче їхати в автосервіс і платити шалені гроші за реставрацію, і вони по-своєму праві. Видалити подряпини з бампера не складно, маючи при собі все необхідне.
Вам знадобиться
  • - поліроль;
  • - полірувальна машинка;
  • - ганчірочка для видалення розлучень;
  • - фарба під колір бампера;
  • - шматок газети.
Інструкція
1
Спочатку подбайте про покупку полировальной машинки. Ціни коливаються від 10 до 30 т. Рублів. Не думайте, що це занадто великі витрати на таку справу. Ви ще не раз будете дряпати бампер, і навряд чи кожен раз будите звертатися в автосервіс.
2
Купуйте поліроль. Благо сучасні виробники надають широкий спектр таких товарів, і знайти подходящею не складе труднощів. Вибір полірувального засобу грунтується на матеріалі, з якого зроблений бампер, на вигляді полировальной машинки і, звичайно ж, цілі яку ви преследуете.Потом обзаведіться спеціальною ганчірочкою, яка видаляє розводи зі скляних поверхонь. Найлегше її знайти в оптиці.
3
Підберіть фарбу під колір бампера. Кожна автомобільна марка якимось чином позначає, в який колір пофарбовані деталі автомобіля. За цією інформацією можна звернутися в офіційне представництво автомобільної фірми або ж пошукати потрібну вам інформацію в інтернеті. Як правило, на більшості автофорумів присутня така інформація.
4
Приступайте до самого процесу видалення подряпин. Тут потрібно керуватися принципом «Тихіше їдеш, далі будеш». Не поспішайте, справа дуже тонка і вимагає граничної уважності. Не наносіть занадто великий шар поліролі. Якщо переборщити, то колір фарби стане менш насиченим, а поверхня матовою. При поліруванні не прикладайте великих зусиль і не тисніть на полірувальну машину. Коли полірування закінчена, відірвіть шматок газети розміром з А4. Не економте і покривайте газетою не тільки подряпане місце. Коли газета щільно пристала до поверхні бампера, нанесіть на неї фарбу і утримуйте на бампері 10-15 хвилин.
5
Почекайте, коли висохне фарба і протріть весь бампер ганчірочкою для видалення розлучень. Ну от і все, бампер повністю відреставрований!
Зверніть увагу
Заборонено палити під час роботи, так як поліроль легкозаймиста засіб.
Корисна порада
Знайдіть сухе тепле місце для видалення подряпин (гараж, бокс), так як при висиханні фарба може скулитися від вологи, а холод збільшить час висихання.