Як змінити колір в фотошопі. Як змінити в фотошопі колір всього зображення.

Одна з найбільш необхідних операцій в ході обробки зображення - зміна або виправлення кольору того чи іншого об'єкта або картинки в цілому. Програма Adobe Photoshop - універсальний інструмент дизайнера - включає в себе безліч інструментів, що дозволяють зробити цю операцію якомога більш зручним і швидким способом.
Інструкція
1
Операція по зміні кольору технологічно підрозділяється на два етапи: - в першу чергу, необхідно тим чи іншим чином виділити ту частину зображення, яка буде піддана колірної коригуванню, - по-друге, це, власне, сама операція зміни колірних характеристик обраного фрагмента.В арсеналі програми Adobe Photoshop є більш десятка різних інструментів, за допомогою яких можна тим або іншим способом вплинути на колір зображення. Деякі з них мають вбудовану систему автоматичного вибору зони впливу, використання ж інших увазі, що фрагмент виділений вже заздалегідь. Часто буває необхідно скорегувати кольору певних областей спектра. Наприклад всі жовті тони на зображенні повинні бути більш яскравими, або ділянки мають синьо-зелені відтінки повинні стати просто зеленими і т.п.Для виконання такого роду операції можна скористатися найбільш простий і популярною функцією Hue/Saturation (Відтінок/Насиченість). В сучасних версіях програми фотошоп вона реалізована в двох видах. По-перше, можна одноразово застосувати її до зображення. (Меню Image> Adjustments> Hue/Saturation) А по-друге, можна створити коригувальний шар, який буде нести цю ж функцію. (Меню Layers> New Adjustment Layer> Hue/Saturation) Особливість другого варіанта в тому, що параметри створеного шару можна надалі модифікувати як завгодно раз, домагаючись найкращого результату. У першому ж випадку, перетворення над вихідним зображенням здійснюється із заданими параметрами раз і назавжди. Необхідний вам спосіб вибирається з конкретного контексту: якщо вас чекає складна багатоетапна робота по кольорокорекції, то краще створювати один, а то й кілька коригувальних слоев.Какой би з варіантів ви не вибрали, настройка параметрів Hue/Saturation, однакова. У списку зверху вибирається спектральний діапазон, в якому будуть вестися зміни - за умовчанням це стандартний вибір з шести основних кольорів. Движками під ним встановлюється закон зміни кольору обраних областей. Перший параметр відповідає за тональний зсув, другий - за інтенсивність кольору, третій - за його яскравість. Нижче, на двох спектральних смужках наочно показується, яким чином відбудеться модифікація спектра на картинці. Якщо уважно придивитися, на верхній з цих двох спектральних лінійок є невеликі додаткові движки, переміщаючи які можна більш точно налаштовувати кольорову область, до якої буде застосований еффект.Вместо Hue/Saturation, аналогічним же чином можна застосувати функцію Selective Color (вона теж реалізована і в вигляді коригувального шару і як одноразова команда, знаходиться по сусідству в тих же меню). Список спектральних діапазонів в ньому подібний. Іншим чином реалізований механізм зміни кольору - тут движки налаштувань відповідають за окремі колірні канали. Іноді це зручніше, ніж механізм Hue/Saturation.
2
Крім того, якщо вам необхідно вказати конкретний колір, область якого повинна бути перефарбована, можна скористатися функцією Replace Color (Замінити колір). Вона доступна в через меню Image> Adjustments> Replace Color. У верхній частині відкрився робочого вікна розташовано поле вибору, де за допомогою інструменту-піпетки ви можете вказати в якості зразка конкретну колірну точку на зображенні. Ви можете розширювати діапазон, додаючи додаткові точки або навпаки конкретизувати колір, віднімаючи непотрібні відтінки - для цього існує відповідно додає і віднімає покажчик-піпетка. На невеликому чорно-білому віконці ви можете контролювати, як області обраного кольору забарвлюються в білий колір, а області, яких не торкнеться перетворення - в чорний. Ваше завдання отримати в цьому вікні чітку маску, що відповідає вашим очікуванням про те, що саме буде перекрашено.В нижній частині робочого вікна знаходяться вже знайомі параметри Hue/Saturation. За допомогою них і створюється новий колір.
3
Однак, найчастіше необхідно перефарбувати не якийсь колірної тон взагалі, але конкретну ділянку зображення. Тоді етап вибору і етап кольорокорекції потрібно здійснювати по черзі. Щоб виділити ділянку зображення в програмі фотошоп також є безліч різноманітних інструментів. Якщо контур ділянки має чіткі межі, і його нескладно уявити у вигляді ламаної кривої, можна скористатися інструментом Polygonal Lasso. За допомогою нього обводимо по периметру необхідну ділянку. При замиканні ламаної, контур виділення починає мерехтіти. Це значить, що будь-яка функція перетворення, яку ми застосуємо зараз, вплине тільки на ту ділянку, який ми виделілі.Теперь можна змінити і колір обраного фрагмента. Для прикладу скористаємося тим же Hue/Saturation. Тепер, правда, в випадаючому списку можна нічого не вибирати - вибір вже зроблено. За замовчуванням там стоїть значення Master, тобто перетворення стосуватиметься всього спектра. Можна скорегувати колір щодо вихідного, або «зафарбувати» весь ділянку одним колірним тоном, поставивши галочку в полі Colorize. При цьому три движка задаватимуть єдиний для всієї ділянки колірної оттенок.Разумеется, необхідні місця на зображенні можна виділяти не тільки за допомогою інструменту Lasso, але і безліччю інших способів: наприклад, автоматично підлаштовується під зображення інструментами Magic Wand і Quick Selection Tool. Можна піти ідеологічно іншим шляхом і створити виділення не за принципом замкнутих контурів, а у вигляді чорно-білої маски, накладеної на зображення. Для цього існує режим редагування маски (перехід в нього і назад здійснюється натисканням клавіші Q, або відповідного значка внизу панелі інструментів). Тепер маску можна, наприклад, намалювати пензлем, побудувати з геометричних примітивів і т.д.
4
Можливості програми широкі, вивчаючи їх, ви будете розширювати свій досвід, досягаючи все більш і більш досконалих результатів. Експериментуйте, спробуйте, наприклад, застосувати інші функції Adobe Photoshop для зміни кольору - Color Balance, Variations, Photo Filter і ін. З меню Image> Adjustments, кожна з яких має свій специфічний алгоритм кольорокорекції, необхідний і зручний для виконання різних завдань зміни кольору.
Зверніть увагу
Який версією фотошопа ви користуєтеся? Виділіть область, яку ви хочете змінити, в даному випадку, ми змінимо колір кофточки у дівчини. Виберіть інструмент Прямолинейное Лассо. Для зручності виділення, збільште знімок приблизно до 800% і починайте виділяти область у якій бажаєте змінити колір.
Корисна порада
Залишилося тільки змінити варіант накладення з «Normal» («Звичайний«) на «Color» («Колір«), щоб очі виглядали природно (картинка внизу праворуч) і колір змінений. Якщо відтінок або колір не подобається, завжди можна вибрати інший або підкоригувати поточний на панелі справа, переміщаючи повзунки. Таким чином можна домогтися більш природного результату, не проробляючи всі маніпуляції заново. У статті ми розглянули два варіанти зміни кольору очей в фотошопі.