Як зробити панно з куль.

Панно з повітряних куль виглядає дуже красиво і може стати чудовою прикрасою для будь-якого свята. Зробити його можна і самостійно, правда, з незвички доведеться злегка повозитися. А тому слід запастися терпінням і часом.
Вам знадобиться
  • -повітряні кулі;
  • -ніткі;
  • -алюмінієва дріт;
  • -картон.
Інструкція
1
Насамперед, слід надути кулі. Причому, займатися цим краще одній людині, тому що для рівного і красивого малюнка кульки повинні бути одного розміру. Якщо ви задумали панно великих розмірів і не впораєтеся поодинці - постійно звіряйте розміри до того, як кулька зав'язаний. Потім надійти його ще або навпаки, випустіть зайве повітря.
2
Створіть каркас для панно. Підійде товста алюмінієвий дріт. Довжина і ширина каркаса розраховується у відповідність з розміром куль так, щоб в кінцевому підсумку дріт не було видно. Потім створіть в каркасі вертикальні або горизонтальні рівновіддалені прути по всій довжині. Розмітка також залежить від діаметра куль. Якщо панно повинно стояти на підлозі - краще зробити горизонтальні прути, якщо ви плануєте його підвісити - вертикальні.
3
Начините кріпити кулі на каркас. Найкраще для таких цілей підійде волосінь або банківські гумки, якими скріплюють купюри. При викладанні панно почніть з верхнього ряду (для горизонтальної викладки) або лівого краю (для вертикальної викладки, йдіть вниз, відразу враховуючи малюнок. Тобто, там, де починається буква, відразу кладеться куля іншого кольору.
4
Якщо ви не бачите відразу, як розташувати кулі, щоб вийшов малюнок - прив'яжіть до каркаса кульки одного кольору, але не дуже міцно - так, щоб їх потім можна було легко демонтувати. Потім подумки уявіть собі малюнок і позначте всі кулі, які потрібно замінити на кульки іншого кольору. Після чого почніть замінювати їх по одному.
5
Інший спосіб покласти малюнок - вирізати з картону або пластику планований малюнок. Знову ж таки, вирізуйте так, щоб в шаблоні була врахована геометрична форма куль. Потім накладайте шаблон на панно в процесі роботи, вставляючи кулі потрібного кольору у відповідні місця.