Як виставити права 755 iphone.

Права доступу до файлу регламентують можливість доступу до потрібного файлу. Права 755 дозволяють будь-якому користувачеві читати і відкривати виконуваний файл. На iPhone зміна прав доступу можливо тільки при вже зробленому джейлбрейк за допомогою спеціалізованої програми iCommander.
Інструкція
1
Зайдіть в магазин додатків Cydia.
2
Виберіть розділ Search в нижній частині меню вікна програми.
3
Введіть Hack & Dev Team Source в поле пошуку. Виберіть цей репозиторій із списку після завершення пошуку.
4
Натисніть кнопку Install і підтвердіть свій вибір натисканням Confirm.
5
Закрийте вікно пошуку після установки репозитория натисканням на Close Window.
6
Поверніться в розділ меню Search і в поле пошуку введіть iCommander.
7
Виберіть iCommander із списку програм після завершення пошуку.
8
Натисніть кнопку Install і підтвердіть свій вибір натисканням Confirm.
9
Закрийте магазин додатків Cydia.
10
Перезавантажте iPhone. Програма iCommander готова до роботи.
11
Знайдіть файл або папку за допомогою програми iCommander.
12
Натисніть синю стрілку в правій частині вікна програми для виклику сервісного меню.
13
Виберіть розділ Permissions.
14
Введіть значення 0755 в поле Permissions і натисніть кнопку Set.
15
Підтвердіть зміну прав доступу до потрібних файлів або папки натисканням кнопки Done у верхній частині вікна програми iCommander.
16
Перезавантажте iPhone. Після закінчення перезавантаження можна вільно користуватися необхідним файлом.
Зверніть увагу
Проведення операції jailbreak визнано повністю легальним Верховним Судом США, але, тим не менш, не схвалюється компанією Apple - виробником iPhone.
Корисна порада
Деякі значення прав доступу до файлів: 0600 - файл недоступен0644 - файл доступний для читання всіма пользователямі0666 - файл може бути прочитаний і модіфіцірован0755 - файл може бути прочитаний і відкритий усіма пользователямі0777 - файл повністю відкритий для всіх користувачів
Багато років тому виникло таке поняття як «право власності». На жаль, в сучасному світі стає все важче стежити за дотриманням подібних прав. Особливо гостро ця проблема стоїть з різними документами, викладеними на просторах інтернету. Щоб уникнути неприємних ситуацій, необхідно знати, як виставити права на файл.
Інструкція
1
Дуже часто творці веб-сайтів приділяють свою увагу лише написання скриптів. При цьому вони абсолютно забувають про функції chmod, яка дозволяє призначати права доступу до того чи іншого файлу, розташованому на сервері. Це передбачено з метою їх захисту від несанкціонованого доступу, копіювання, злому і т.д. повністю дія називається change file mode і перекладається як «зміна режиму файла».
2
Запам'ятайте три категорії, на які можна розділити всіх користувачів: власник файлу, який має всі права; його група, яка має обмежену кількість прав; прості користувачі, яким дозволено лише відкривати даний документ.
3
Щоб виставити права на той чи інший файл, запустіть будь ftp-клієнт (наприклад, CuteFTP). Клікніть правою кнопкою миші і виберіть пункт меню «Change file attributes».
4
Після того як відкриється вікно установки, розставте галочки у відповідності зі своїми бажаннями. У більшості випадків ви побачите три рядки, який відповідають трьом вищеназваним категоріям користувачів. Рекомендується виставляти наступні настройки: Власник файлу: read, write, execute (rwx); Його група: read, execute (rx); Звичайні користувачі: read, execute (rx).
5
Внаслідок файл отримує наступну характеристику прав доступу: rwxrxrx. Це значить, що змінювати і видаляти файл може тільки його власник.
6
Більш просунутим користувачам варто звернути увагу на поле Manual. Тут також можна коригувати права доступу. Причому робиться це вручну: просто підсумовується числовий код, який відповідає бажаним правам: власник має право на читання - 400; власник має право на запис - 200; власник має право на виконання - 100; група має право на читання - 40; група має право на запис - 20; група має право на виконання - 10; інші мають право на читання - 4; інші мають право на запис - 2; інші мають право на виконання - 1.