Як видалити стандартні програми.

Багато, хто стикався із стандартними програмами, які входять в комплект операційної системи, рано чи пізно приходили до висновку, що їх можна видалити і замість них використовувати сторонні кошти. Проте в новій версії ОС від стандартних утиліт позбутися не так-то й просто.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою операційною системою
Інструкція
1
Для початку варто зрозуміти, що видалення, як таке, стандартних програм у новітній ОС взагалі неможливо. Навіть якщо ви видалите всі файли із системних папок, операційна система знову їх відновить і продовжить користуватися своїми стандартними засобами. У новій версії ОС є можливість тільки відключити ті компоненти, які поставляються разом з системою, але не потрібні вам у роботі.
2
Далі складіть список програм, які збираєтеся відключити. Головне простежити, щоб жодна з цих програм не входила в число необхідних для підтримання життєдіяльності системи засобів. Якщо ви збираєтеся позбавитися від ігор, стандартного браузера або медіаплеєра за замовчуванням, то тут проблем виникнути не повинно. Але якщо ж ви вирішили попорпатися в спеціальних службах, використовуваних операційній системою, то для початку проконсультуйтеся з професіоналом або довідником, який розповість вам про ці програми докладніше.
3
Припустимо список складений, і можна приступати до відключення. В меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». Там двічі кликнете на іконці «Програми та засоби». У вікні, в меню зліва виберете пункт «Включення або вимкнення засобів». У вікні, поставте галочку навпроти тих програм, які вам потрібно включити і приберіть з тих, що вам не потрібні. Натисніть «Ок». В деяких випадках системі для застосування нових параметрів може знадобитися перезавантаження.
Зверніть увагу
Якщо вже ви зважилися відключати системні програми і служби, робіть це по одній програмі або службі за раз, щоб відразу можна було зрозуміти, що пішло не так. Коли відключають всі програми скопом, складно визначити відключення якої їх них викликало неполадки.
Корисна порада
Щоб уникнути зайвих неприємностей, зробіть backup системи. За яких небудь збоях завжди можна буде відновити ОС і з допомогою відкату до старих налаштувань повернути системі минулий вигляд і функціональність.