Як назвати комп'ютерний магазин.

Комп'ютерний магазин - прибутковий, але непростий вид бізнесу. Тут не буває дрібниць і щоб домогтися успіху і процвітання, потрібно стежити за кожною деталлю. Назва комп'ютерного магазин а - це його візитна картка. А його правильний вибір - запорука успіху.
Інструкція
1
Відкриваючи комп'ютерний магазин , необхідно враховувати масу тонкощів і особливостей: налагодити роботу з постачальниками, підібрати і підготувати приміщення, оформити всі дозвільні документи, набрати і навчити персонал, а також багато іншого. Мета всього цього - налагодити стабільні продажі і зростаючий оборот компанії. Значить, в першу чергу потрібно зацікавити покупців і сформувати у них позитивну думку про новий магазин е. Тут не обійтися без грамотних маркетингових заходів, в тому числі - без правильного нейминга.
2
Перш ніж братися за назву комп'ютерного магазин а, потрібно визначитися з цільовою аудиторією. Постарайтеся зрозуміти і представити Ваших майбутніх клієнтів. Будуть це молоді, просунуті люди, жваво цікавляться всіма з'являються новинками? Чи це скоріше звичайні користувачі, яким потрібні машини для роботи вдома з документами і серфінгу по інтернету? Від портрета потенційного клієнта залежить дуже багато - адже саме він буде оцінювати назву комп'ютерного магазин а, і від того, наскільки воно буде для нього привабливим, буде залежати його інтерес і довіру.
3
Правильно назвати комп'ютерний магазин не так важко. Головна складність - уникати повторень і варіацій вже назв уже існуючих компаній.Поетому для початку складіть список назв ваших конкурентів (за результатами пошукових запитах, як варіант). Після цього можна приступати до генерування ідей. Для цього можна діяти за кількома сценаріями: -обигривать комп'ютерну тематику (згадайте якомога більше слів, пов'язаних з комп'ютерами - моделі, назви запчастин, поширені сленгові вислови) і відберіть з них найбільш яскраві, ємні і зрозумілі широкому колу людей; -обигривать саму сферу послуг - купівля техніки, допомога людям, навчання, передача нових знань і т.д. Для цих варіантів добре підійдуть тематичні дієслова та віддієслівні прілагательние.Определівшісь з назвою, не забудьте перевірити, як воно звучить при вимові вголос (адже менеджерам доведеться представлятися по телефону) і схиляється.
Зверніть увагу
Використовуючи назви вже існуючих магазинів, Ви порушуєте авторські права.
Корисна порада
Постарайтеся знайти оригінальна назва - тематичне слово, яке у всіх на слуху.