Як підключити клавіатуру до ноутбука. Підключення клавіатури до ноутбука.

Останнім часом ноутбук завойовує велику популярність в сфері комп'ютерних продажів. Адже це компактний і бездротової варіант вашого настільного комп'ютера. Список його зручностей не закінчується малими габаритами і надлегкі. Серед усіх достоїнств ноутбука можна виділити і недоліки. Це малий час роботи без мережі, невелика потужність відеоадаптера. Деяких користувачів ноутбуків не влаштовує плоскі кнопки клавіатури. На допомогу їм приходить стандартна 101-клавішна клавіатура з можливістю підключення до ноутбуку.
Вам знадобиться
  • Стандартна клавіатура, перехідник PS/2-USB.
Інструкція
1
Це може здатися дивним, але вибір на користь громіздкою клавіатури не випадковий. Багатьом користувачам комп'ютерів подобається високі клавіші, хоча це значно знижує швидкість друку тексту. Деякі користувачі приходять до думки про зміну клавіатури тільки через її кольору. Хтось змінює клавіатуру тільки через наявність додаткових функціональних клавіш.
2
Підключення нової клавіатури до вашого ноутбука може відбуватися по-різному, тобто все залежить від штекера, який знаходиться на кінці дроту клавіатури. Якщо він формату USB, то підключення не займе багато зусиль і часу. Вимкніть ноутбук, поверніть ноутбук до себе тильною частиною, знайдіть роз'єм USB на тильній частині ноутбука, вставте штекер, що йде від клавіатури, в роз'єм USB ноутбука, включите ноутбук.
3
Якщо штекер формату PS/2, то вам буде потрібно придбати перехідник формату "PS/2-USB". Схема підключення цього типу клавіатури до ноутбука має невеликі відмінності від схеми, що написана вище. Вимкніть ноутбук, поверніть ноутбук до себе тильною частиною, знайдіть роз'єм USB на тильній частині ноутбука, начепивши перехідник на штекер вашої клавіатури, вставте штекер, що йде від клавіатури, в роз'єм USB ноутбука, включите ноутбук.