Як перевести міліграми в мілілітри. мілігрми в милилитров.

При вирішенні фізичних та хімічних задач іноді потрібно перевести міліграми в мілілітри. Хоча це зовсім різні одиниці виміру, така конвертація зазвичай не викликає труднощів. Достатньо лише знати щільність даної речовини або його назву. У більшості випадків переклад міліграмів у мілілітри проводиться для води або для дуже слабких розчинів. У цьому випадку перевести міліграми в мілілітри набагато простіше.
Вам знадобиться
  • калькулятор, таблиця щільності речовин, аптечні ваги
Інструкція
1
Переклад міліграмів у мілілітри виробляється, як правило, для рідких і сипучих (ліки, хімічні реактиви) речовин. Щоб перевести кількість міліграмів у кількість мілілітрів, помножте міліграми на щільність речовини і розділіть на 1000. Щільність, при цьому, повинна бути представлена в грамах на літр (г/л). У вигляді формули це виглядає наступним чином: КМЛ = КМГ х?/1000, де: КМЛ - кількість мілілітрів речовини, КМГ - кількість міліграмів речовини ,? - Щільність речовини в г/л.
2
Щоб дізнатися щільність речовини, скористайтеся спеціальними таблицями щільності речовин. Зверніть увагу, щоб щільність в них була представлена в грамах на літр. Якщо щільність речовин буде задана в інших одиницях, то приведіть її в грами на літри. Наприклад, якщо щільність у таблиці буде виражена в кілограмах на літр, то для переведення її в грами на літри помножте дане число на 1000. Якщо щільність буде задана в кілограмах на метр кубічний, то переводити нічого потрібно - числові значення щільності в г/л і в кг/м? збігаються.
3
Щоб перевести з міліграмів у мілілітри деяку масу води або дуже слабкого розчину, просто розділіть кількість міліграмів на 1000. Тобто скористайтеся спрощеним варіантом вищенаведеної формули: КМЛ = КМГ/1000.Ету ж формулу можна використовувати для приблизної оцінки кількості мілілітрів рідини, відповідного заданій кількості міліграмів. Особливо в тих випадках, коли щільність рідини невідома, а велика точність розрахунків не требуется.Прі оцінці обсягів сипучих речовин користуватися цією, наближеною, формулою слід з більшою обережністю, так як щільність твердих речовин коливається в значно більших межах.
4
Якщо щільність речовини невідома і немає можливості скористатися таблицями щільності, то визначте щільність речовини самостійно. Для цього налийте або насипте в мірну кружку деякий обсяг речовини, а потім зважте його. Потім розділіть масу речовини (у грамах) на його обсяг (у літрах). Якщо немає мірної гуртки, скористайтеся будь-якої стандартної тарою - пляшкою, банкою, склянкою, ложкою. Як правило, більшість побутової посуду має відомий об'ем.Чтоби відміряти дуже маленькі обсяги рідини, скористайтеся медичним шприцом, а для визначення маси - візьміть аптечні ваги.