Як запустити систему в безопастности режимі.

Безпечний режим часто використовується для того, щоб видалити шпигунське ПЗ, або ті чи інші віруси, які не представляється можливим видалити в звичайному режимі . Також можна спробувати запустити систему в безпечному режимі , якщо вона відмовляється запускатися в звичайному режимі .
Інструкція
1
Перезавантажте комп'ютер, якщо він вже включений. Потім, після того, як системний динамік подасть короткий звуковий сигнал, натисніть клавішу F8. Якщо ви все зробили правильно, то незабаром побачите екран з вибором параметрів завантаження системи.
2
Оберіть в даному списку пункт «Безпечний режим» (Safe Mode), після чого натисніть на Enter.
3
Зверніть увагу на вікно, яке з'явиться перед Сенсом роботи з системою (налогічная наведеним на малюнку) .Виберіть варіант «Так», після чого ви зможете розпочати роботу на своєму ПК. Зауважте, що в даному випадку завантаження системи буде дещо відрізнятися від звичного вам режиму, тому система завантажить самий мінімум, необхідний для роботи. Це ж стосується і всіх драйверів - будуть використані лише стандартні компоненти системи.
4
В меню вибору варіантів завантаження системи ви також можете вибрати й інші варіанти: Використовуйте варіант «Безпечний режим із завантаженням мережних драйверів» для того, щоб завантажити систему з використанням лише базових служб і драйверів, а також з можливістю роботи по мережі.
5
Виберіть пункт «Безпечний режим з підтримкою командного рядка» для заміни стандартного графічного інтерфейсу Windows командним рядком. Вся робота буде проводиться шляхом використання спеціальних команд. Для виведення їх повного списку використовуйте команду "help".
6
Зверніться до опції "Включити протоколювання завантаження", якщо вам потрібно повний аудит процесу завантаження системи. В даному випадку при завантаженні буде створений файл ntbtlog.txt, що зберігається в каталозі% windir%. Він зберігає в собі інформацію про всіх завантажених і незавантажених драйвери і службах, тому ретельний аналіз даного файлу дозволить визначити точну причину відмови системи при звичайній завантаженні.
7
Використовуйте пункт «Включити режим VGA», якщо підозрюєте, що причина відмови системи - некоректно встановлені драйвера відеокарти. У цьому випадку буде використаний основний відеодрайвер.
8
Зверніться до пункту «Завантаження останньої вдалої конфігурації» для здійснення спроби завантаження системи з настройками з часу останньої успішної завантаження. Всі зміни, зроблені після успішного завантаження системи раніше, будуть видалені.