Як навчитися фарбувати автомобіль. Як частково пофарбувати автомобіль відео ролик.

Дуже часто трапляються ситуації, коли необхідно зробити фарбування автомобіля повністю або частково, і вони бувають у житті автолюбителя не раз і два. Цю роботу краще довірити професіоналам з автосервісу, так як в заводських умовах все проводиться відповідно до технології, з використанням спеціальних інструментів і при потрібному температурному режимі. Але можна навчитися фарбувати автомобіль самостійно.
Вам знадобиться
  • - шліфмашина;
  • - наждачний папір;
  • - обезжириватель;
  • - грунтовка;
  • - емаль;
  • - краскопульт з компресором.
Інструкція
1
Першу забарвлення необхідно виконувати на старому авто або на непотрібною деталі, наприклад на непридатному капоті або на двері. Все слід виконувати відповідно до технології фарбування в сервісах, тобто в покроковому форматі. З часом прийде досвід і можна буде перейти до безпосередньої фарбуванні автомобіля.
2
Перша забарвлення буде повчальним уроком. Якщо з першого разу щось вийде не так, то завжди можна повторити і провести нове фарбування. З кожним разом досвіду буде все більше, а результати все краще. Спочатку підготуйте місце для фарбування. Воно повинно бути сухим, добре освітленим і не курних. У теплу сонячну погоду фарбування можна робити на відкритому повітрі.
3
Купуйте досвід підготовки поверхні. Щоб зробити фарбування, всю поверхню потрібно ретельно підготувати. Якщо старої фарби немає, то просто знежирте її за допомогою спеціального знежирювачах, який продається в автомобіль ном магазині і призначений для підготовчих робіт перед фарбуванням. Якщо на поверхні є фарба, то весь старий шар зніміть з допомогою шліфмашинки і наждачного паперу. Спочатку використовуйте крупну наждачку, потім нульову. Тільки після повного видалення старої фарби, зробіть знежирення.
4
Нанесіть ґрунтовку. Після просушування першого шару, нанесіть другий шар грунтовки. Через 24 години можна приступати до фарбування. Не забудьте зняти всі відкриті деталі, які можна зняти і заклеїти ті, які зняти неможливо. Це захистить їх від непотрібного фарбування. Також не варто забувати, що всі вм'ятини, нерівності, слід вирівняти, так як фарба не приховає вад кузова.
5
Навчіться працювати краскопультом. Забарвлення робите з допомогою фарбопульта в суху, безвітряну погоду. У домашніх умовах неможливо зробити фарбування і просушування під потрібним температурним режимом і доводиться задовольнятися результатом, який є.
Корисна порада
Після набуття досвіду, перед початком часткової фарбування автомобіля, підберіть колір емалі у великому магазині з використанням комп'ютерної технології, так як колір авто щорічно вигорає під впливом сонця, опадів і номер старої фарби може опинитися на кілька тонів темніше потрібного.
Практично кожному власнику підтриманого автомобіля рано чи пізно приходить думка про фарбування свого залізного коня. Для цього необов'язково платити великі гроші Автомайстри, так як всю роботу можна виконати своїми руками.
Вам знадобиться
  • - автоемаль;
  • - уайт-спірит;
  • - краско-пульт.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до фарбування автомобіля, ретельно його вимийте, використовуючи при цьому різні мийні засоби. В результаті цього з кузова автомобіля буде видалена дорожня бруд. А за допомогою спеціальних засобів або уайт-спіриту видаліть з поверхні машини бітумні і жирові плями.
2
Закінчивши процес очищення кузова, демонтуйте задні і передні бампера, різну світлотехніку, розташовану зовні, фари, підфарники, поворотники, декоративну решітку радіатора. У разі якщо є протиударний захист в колісних арках, її теж потрібно зняти. Після цього зняті деталі ретельно помийте, просушіть і акуратно складіть в окремому місці. Також добре промийте відбортовки крил в колісних отворах і видаліть з них бруд і плями.
3
Потім проведіть контрольну очистку кузова від пилу і заклейте папером або газетами ті місця на кузові, які не повинні фарбуватися. Також повністю закрийте колеса. Пам'ятайте, що між забарвленими і незабарвленими поверхнями висота уступу буде становити приблизно 0,02 мм, що буде помітно. Тому кордони нефарбованих і забарвлених частин кузова автомобіля розташовуйте на вигинах деталей.
4
Видаліть заводську фарбу з поверхні кузова наждачним папером, поки фарбується поверхня не набуде матовий відтінок, після чого ще раз видаліть з неї пил і протріть її дрантям, змоченою в уайт-спірит і добре просушіть. Під час і після цих процедур контролюйте чистоту поверхні кузова.
5
Коли всі підготовчі роботи будуть закінчені, приступайте безпосередньо до фарбування автомобіля. Емаль розбавте розчинником в такій пропорції, як вказано в інструкції, до потрібної консистенції. Розбавлену емаль залийте в бачок фарбувального пістолета, використовуючи при цьому сітчасту воронку для її проціджування. Якщо її немає, використовуйте капронову панчоху. На пістолет встановіть сопло № 1,4, а тиск повітря в пістолеті має бути 2,5-3,0 атм.
6
Фарбу наносите, починаючи з даху автомобіля зворотно-поступальними рухами. Дотримуйтесь відстань між пістолетом і поверхнею, воно має бути 150-200 мм. Після первинного фарбування зробіть перерву на 15 хвилин, потім наносите ще один шар фарби. Не поспішайте при фарбуванні, реальний колір фарби і її глибина проявляється тільки після фарбування другим шаром. Сохне пофарбований автомобіль, як правило, 25-35 годин при температурі + 20оС.
Зверніть увагу
Заздалегідь подбайте про приміщення, в якому будете фарбувати автомобіль. Воно повинні бути з досить великою робочою зоною (не менше 2 метрів по периметру автомобіля). У приміщенні не повинно бути пилу, бруду, обсипається штукатурки. Перед фарбуванням видаліть з нього все сміття, а підлога змочіть водою з пневмораспилітелем.
Корисна порада
Важливо пам'ятати, що для очищення поверхні перед фарбуванням ні в якому разі не можна використовувати бензин або растворітель.Автоемаль придбайте з можливістю її висихання без запікання. Вона може бути різних марок.