Як ловити окуня на балансир.

При лові окуня на балансир існують свої правила і закони. Вони не настільки складні і не вимагають спеціального майстерності, але з їх допомогою ви в рази збільшите кількість спійманої риби, а її великі розміри вас приємно здивують і порадують.
Інструкція
1
Підходьте до вибору балансир а дуже серйозно. Як відмічено багатьма рибалками, довжина балансир а повинна бути не менше 30 см і не більше 60 см.
2
Визначтеся з типом самого балансир а і з його кольором. Для первісної лову використовуйте балансир нейтрального відтінку з пластиковим хвостом.
3
Знайдіть те місце для риболовлі, де окунь буде точно спостерігатися. Якщо лід з'явився тільки недавно, тобто пройшло не більше двох тижнів, висока ймовірність вдалої лову там же, де окуня було багато влітку. У кожному разі, не потрібно довго сидіти на одному місці, робіть пробні закидання в різних місцях.
4
Пробивайте лунку завжди крупніше, ніж зазвичай, якщо збираєтеся ловити окуня на балансир. Особини трапляються крупніші, ніж на блешню і це потрібно враховувати заздалегідь.
5
Пам'ятайте, якщо вам вдалося зловити хоч одного невеликого окунька, то це ще не означає, що в цьому місці риба точно буде добре ловиться. Але в більшості випадків постарайтеся робити якомога більше забросов на різну глибину. Часто там, де дрібна риба клюнула на одній глибині, на другий глибині ви зможете витягнути здобич і крупніше.
6
Працюйте з балансир ом дуже акуратно. Після опускання приманки почекайте близько 10-20 секунд. Балансир повинен заспокоїтися і не привертати до себе уваги завчасно.
7
Примусьте легким рухом підскочити балансир. Головне, не смикайте різко вудку. Всі рухи виконуйте плавно. Приманка, піднявшись на деяку висоту, почне повільно осідати на дно.
8
Слідкуйте дуже уважно за рухами волосіні. Коли балансир опускається на дно, його рухи набувають ритмічний характер. Уловите ритм цих рухів. Знову плавно підніміть балансир з дна і спостерігайте за волосінню і ритмом її рухів.
9
підсікати в той момент, коли помітите найменші зміни гри балансир а. Щоб навчитися вловлювати збої в ритмі погойдувань балансир а, піднімайте і опускайте його якомога частіше. Рухи не повинні носити переривчастий характер, все робиться дуже легко. З невеликою практикою ви швидко ознайомлення.
Корисна порада
Переходьте до іншого місця лову (що знаходиться нехай навіть на невеликій відстані) в тому випадку, якщо помітите, що риба більше не реагує на приманку.