Як відключити автозавантаження. отчого залежить завантаження цп.

Рано чи пізно, але в житті користувача комп'ютера з'являється ситуація, коли час, який витрачає операційна система на завантаження, тягнеться довго і нестерпно. Причини такого події можуть бути вельми різні, починаючи з помилок в роботі комп'ютера і закінчуючи неправильної обробкою файлів автозавантаження. Незважаючи на ситуацію, що склалася, рішення їй завжди знайдеться.
Вам знадобиться
  • Налаштування системи, програмне забезпечення Revo Uninstaller.
Інструкція
1
Кожен день, переглядаючи кращі блоги програмного забезпечення, скачувати чергову і непотрібну програму. Здавалося б, вже купа програм встановлена, але кожна нова краще колишньої в кілька разів. Тому в автозавантаженні починає копіться "звалище" з цих програм, в підсумку ви отримуєте досить повільне завантаження операційної системи на комп'ютері. Для того щоб значно збільшити швидкість завантаження операційної системи, вам необхідно позбутися від більшості програм, які висять в автозавантаженні. Після знищення навіть половини цієї "звалища", ви побачите значний приріст в швидкості завантаження.
2
Найпростіший спосіб очищення автозавантаження полягає у використанні функції "Налаштування системи". Запустити вікно цієї функції можна наступними способами: - меню "Пуск" - "Виконати" - "msconfig" - "ОК"; - комбінація клавіш "Win + R" - "msconfig" - "ОК"; - створити ярлик на робочому столі, адресою до запускаються об'єкту служитиме значення "C: \ WINDOWS \ pchealth \ helpctr \ binaries \ msconfig.exe" .Перейдіте на вкладку "Автозавантаження" - приберіть позначку навпроти непотрібних вам пунктів автозавантаження. Натисніть "Закрити", в діалоговому вікні Виберіть пріоритетний варіант "Перезавантаження" або "Вихід без перезавантаження".
3
Також можна контролювати стан автозавантаження операційної системи за допомогою спеціалізованих програм. Прикладом такої програми може служити Revo Uninstaller. Абсолютно безкоштовна програма з високим ступенем надійності. Редагування списку автозавантаження в цій програмі здійснюється в наступному порядку. Відкрийте вкладку "Диспетчер автозавантаження", зніміть позначку навпроти тих елементів, які ви не хотіли б бачити в автозавантаженні, і натисніть кнопку "Запустити" на верхній панелі.