Як кріпити до піноблоки. вузол кріплення козирка до пінобетонним блокам.

В даний час люди часто зводять будинки з пінобетонних блоків. У них досить незвичайна структура. Саме тому ремонт в приміщенні, збудованому з пінобетону, має свої особливості. Особливу увагу необхідно приділити питанню кріплення до пінобетону різних предметів.
Інструкція
1
Приміром, навряд чи у вас вийти прибити світильник за допомогою звичайних цвяхів до пінобетону блоку. Кріплення до подібної стіні вимагає певних знань і навичок.
2
Більшість фахівців в якості кріплення використовують дюбелі, які мають збільшену распорную частину. Дана конструкція дозволяє їм міцніше триматися в стіні. Перед тим, як займатися придбанням дюбелів, обов'язково потрібно розрахувати ступінь навантаження на кріплення. Важкі предмети повинні триматися на довгих дюбелях, а легкі - на коротких. Розмір отвору повинен підбиратися до кожного виду кріплення індивідуально. Обов'язково потрібно робити «припуск» на обламування країв отворів. Також повинна бути включена товщина штукатурного шару в глибину загортання.
3
Для свердління отворів найкраще використовувати спіральні свердла, які призначені для роботи по дереву або сталі. Свердло повинно добре витримувати високі швидкості. Зазначимо, зовсім необов'язково використовувати шлямбури. При визначенні відстані між елементами кріплення потрібно добре вивчити рекомендації виробника кріплення. Зазвичай інструкція знаходиться на самій упаковці або в ній. Відповідально підійдіть до даної справи, так як пінобетон не буде «терпіти» неточності в роботі з собою.
4
Особливу увагу необхідно приділити зовнішньому вигляду. Для того щоб закріпити дерев'яний виріб, краще всього використовувати потаємні головки, а для металевого профілю зазвичай використовують шестигранники.
5
Обов'язково зверніть увагу на перераховані вище поради. В іншому випадку змонтована люстра може впасти на голову, книжкові полиці НЕ будуть довгий час бути вмістилищем знань багатьох поколінь, а з-під розеток і вимикачів буде постійно сипатися пісок. Якщо ж у вас зовсім немає навичок будівельних робіт, то найкраще звертатися до професіоналів.