Як відправити гроші на картку.

Операції, що вимагали раніше тривалого очікування, зараз вчиняються за кілька хвилин, способи стали досконаліше, обслуговування - більш якісним. А з появою банківських карт життя стало ще простіше. Відправити гроші на карту можна кількома шляхами, розглянемо, як можна зробити це через банківське відділення. Залежно від організації роботи того чи іншого відділення, вам належить пройти один або два етапи.
Вам знадобиться
  • номер карти, паспорт
Інструкція
1
Щоб не витрачати зайвий час, перш ніж займати чергу, переконайтеся, що за стійкою (в «віконці»), куди ви звертаєтеся, займаються обслуговуванням банківських карт. Уточніть це у операціоніста або прочитайте інформаційні написи.
2
Для оформлення переказу грошових коштів операционисту буде потрібно від вас документ, що засвідчує особу (паспорт) і, звичайно, номер самої картки, на яку буде здійснюватися переклад. Контактні та паспортні дані одержувача грошових коштів, як при звичайних грошових перекладах, не вимагаються.
3
Операціоніст вводить в програму всі необхідні дані і зазначену вами суму перераховуються грошових коштів. Іноді вам можуть запропонувати перевірити правильність введеного номера карти: операціоніст зачитує те, що він ввів, а ви звіряє номер зі своїми записами.
4
Чинена операція підтверджується чеком, який вам необхідно буде перевірити і засвідчити своїм особистим підписом. Якщо у відділенні банку операціоніст займається прийомом грошей самостійно, значить, розрахунок проводиться на місці: ви передаєте потрібну суму, отримуєте від операціоніста свій паспорт і чек, що підтверджує досконалу операцію.
5
Якщо у відділенні банку операціоніст не займається грошовими розрахунками, вам повертається паспорт і видається жетон, з яким ви прямуєте в касу. Якщо ви відправляєте невелику суму грошей, то можете відразу прибирати паспорт на місце. Якщо ж мова йде про десятки або сотні тисяч, то касир попросить вас пред'явити паспорт ще раз. Подальша процедура аналогічна описаній вище: віддаєте гроші , отримуєте чек.
Корисна порада
Не поспішайте позбавлятися від чека. Переклади на карту здійснюються, як правило, в період від двох годин до доби (в рідкісних випадках довше). Спочатку упевніться, що грошові кошти надійшли на карту, і тільки потім відправляйте чек в сміттєву корзину.