Як опалювати лазню. Як виготовити винний спирт.

Досить багато людей мріє про власну бані. Коли справу зроблено, і лазня побудована, виникає проблема з її опаленням. Цьому питанню потрібно приділити особливу увагу, так як без необхідної температури лазня буде просто марна.
Інструкція
1
Опалення лазні здійснюється за допомогою печі-кам'янки. Також з її допомогою можна нагрівати воду для миття та отримувати пар. У великих лазнях найкраще встановлювати печі опалювальні, водогрійні та парові. Для звичайної невеликої лазні добре підходить піч-кам'янка. Варто відзначити, до неї пред'являються дуже високі вимоги, які породою навіть суперечливі. Піч повинна займати мало місця, швидко нагріватися і бути економічною відносно витрати палива. Хороша піч-кам'янка може опалювати не тільки парильню, але й мийну з передбанником.
2
Такі вимоги можуть бути повністю задоволені за умови відповідності конструкції і потужності печі конструкції і розмірам лазні. Також необхідно враховувати характер користування. Природно, в першу чергу піч повинна бути безпечною. Потрібно повністю виключити ризик виникнення пожежі, отруєння чадним газом, ошпарювання тіла і т. П.
3
Особливу увагу слід приділити віддачі тепла. Якщо відбувається надмірне випромінювання тепла у вигляді інфрачервоних променів, то це призводить до перегріву частин тіла. У будь-якій лазні передача тепла повинна відбуватися шляхом конвекції нагрітого повітря. Саме тому стінки печі повинні мати більш низьку температуру, а здатність стін лазні відображати тепло - висока. У підсумку, теплове випромінювання буде направлено на людину з усіх боків.
4
Печі-кам'янки розрізняються за часом користування. Вони бувають постійного і періодичної дії. Піч постійної дії обов'язково повинна мати мінімальну товщину стінок і обсяг каменів. Середня температура каменів в ній становить 300 ° С. Така піч, як правила, працює від електрики або ж опалюється газоподібним паливом. У печі-кам'янки обов'язково повинна бути захисна автоматика, яка виробляє відключення живлення при перевищенні норми температури.
Баня є відрадою російської душі. Невід'ємною її частиною є система опалення. Для опалення самої лазні зазвичай використовуються печі - кам'янки, а для передбанника - каміни.
Інструкція
1
Піч-кам'янка в більшості випадків здатна опалити парилку і нагріти воду. Також вона буде виступати основним джерелом пари. Саме тому необхідно серйозно поставитися до її встановлення. Під час монтажу потрібно дотримати ряд вимог.
2
Піч не повинна мати великі габарити. Основне її якість - економічність. Також до печі пред'являється таке важлива вимога, як максимальна теплоємність. Піч повинна не тільки опалювати приміщення парилку, але й обігрівати приміщення передбанника. Також не варто забувати про нагріванні води.
3
Для того щоб не виникало проблем з теплом, необхідно вибрати піч підходящої конструкції і потужності. Вона повинна бути оптимально підібрана під розмір лазні. Найголовнішим вимогою, що пред'являються до печі-кам'янки, є повна пожежна безпека. Якщо відбулося порушення технології конструювання опалення лазні, то можуть виникнути великі проблеми. Люди можуть отримати опіки або отруїтися чадним газом. Обов'язково подивіться, як піч віддає тепло.
4
Опалюється баня завдяки теплу, яке передається від грубки шляхом конвекції нагрітого повітря. Обігрів не повинен бути надто великий. В іншому випадку це негативно позначиться на самопочутті її відвідувачів. Також задумайтеся про розподіл тепла. Воно повинно бути спрямоване на людину з усіх боків. Стіни лазні повинні ефективно утримувати і відображати інфрачервоні промені. Врахуйте, стіни печі повинні мати більш низьку температуру.
5
Робіть стіни лазні товстими. В даному випадку вона буде довше охолоджуватися. Однак і гріти її доведеться довго. Вкрай не рекомендується топити піч-кам'янку вугіллям. Найкраще для опалення використовувати дрова. Даний матеріал є самим економічним і ефективним для опалення лазень. Деревина є екологічно чистим природним матеріалом.