Як відкрити закритий замок.

Замок являє собою виріб, який служить для замикання дверного блоку. Він володіє заданими охоронними властивостями. В даний час часто зустрічаються замки, які мають циліндрові механізми. Такий механізм можна відкрити тільки за допомогою ключа. Ніхто не застрахований від його втрати. Саме тому потрібно мати уявлення про те, як же відкрити закритий замок.
Інструкція
1
Зустрічаються циліндрові механізми секретності, які зроблені у формі циліндра, крапельки, кола або ж трикутника. Велику популярність на ринку завоювали циліндрові механізми європейського типу. Такий циліндровий механізм виконується з латунного профілю. Розмір його чітко визначений. Він виконується за європейським стандартом. Саме під цей розмір виконується виготовлення корпусу замку. Циліндрові замки можна розділити за способом установки на накладні і врізні. Врізний замок монтується всередину дверного полотна, а накладній замок встановлюється на саме дверне полотно.
2
Існує спосіб відмикання циліндрових замків з поворотною ручкою. Його можна застосувати до замку практично будь-якого виробника, незважаючи на те, китайський замок або ж європейський. Даний спосіб потрібно використовувати тільки в тому випадку, якщо ви втратили ключ і не можете відкрити двері власного будинку.
3
Отже, перейдемо до опису самого методу. Якщо ключ не вставлено у циліндр, то переталківатель буде трохи зміщений до циліндра. Замок в цьому випадку можна відкривати і закривати поворотною ручкою. При вставці ключа, він носиком справить зсув переталківателя, тим самим заблокує поворотну ручку. У цьому випадку замок можна відкрити тільки при повороті ключа і те, за умови, що ключ набрав правильну кодову комбінації. Для відкриття такого замка без ключа, необхідно зробити вплив на поводок циліндрового механізму. Ніжно повернути його, при цьому, не впливаючи на переталківатель. При обертанні повідка, замок повинен відкритися. Більшість замків можна відкрити за допомогою зігнутою гачком сталевого дроту, яка має діаметр рівний 0,8 міліметрів. Саме з такого дроту роблять практично всі сувальдниє пружини. Так що знайти її буде зовсім не складно.