Як полагодити карту пам'яті.

За статистикою, найчастіше карти пам'яті виходять з ладу з причини виникнення логічних несправностей. Також карта може мати механічну поломку, електричне та теплове ушкодження і може відбуватися збій контролера. Найрідше відбувається знос пам'яті .
Інструкція
1
Для початку розглянемо логічні несправності. Флеш-карта в цьому випадку буде опізнаватися системою як порожня або ж не відформатована. Записані на неї файли будуть видні. Така несправність виникає в результаті передчасного вилучення карти з роз'єму. Також причиною може бути раптове відключення живлення операційної системи. У підсумку, всі документи будуть на місці, а службова таблиця файлової системи пошкоджена. Тим самим ви не зможете побачити дані, які зберігаються на носії.
2
Для вирішення проблеми існують спеціальні програми відновлення даних. Краще всього використовувати EasyRecovery. Однак програма не завжди може допомогти вирішити проблеми. Іноді, щоб відновити важливі файли на флешці, необхідно виконати копітку "ювелірну" роботу.
3
Щоб такого роду проблем з флешкою не виникало, потрібно використовувати можливість «безпечного відключення пристрою», завершуючи роботу з носієм. Також не потрібно висмикувати носій з компьтера, поки система не вважає з неї дані.
4
Особливу увагу варто приділити механічним поломок. При такому пошкодженні носій може якийсь час працювати практично без збоїв. Поломки такого роду відбувається через необережне ставлення до пристрою. В першу чергу відбувається пошкодження корпусу флешки, потім зміщуються роздільники контактів, і випадає засувка заборони і дозволу запису. Якщо тріснув чіп пам'яті , то дані в будь-якому випадку будуть втрачені. В інших випадках необхідно провести відновлення контактів, здійснити заміну пошкоджених деталей, зміцнити роз'єм USB, починають або замінити корпус.
5
Щоб уникнути даної проблеми необхідно спочатку купувати якісні USB Flash, які мають міцні і не дуже тонкий корпус. Краще всього купити носій в монолітному корпусі. Великою популярністю користуються флешки, мають прогумований корпус.
Статистика стверджує, що основна причина виходу з ладу більшості карт пам'яті - це логічні несправності. Не виключено, що причиною поломки можуть бути і механічні пошкодження, теплове або електричний вплив. Іноді відбувається знос пам'яті , але це досить рідкісний випадок. Як полагодити карту пам'яті ?
Інструкція
1
Усуньте логічні несправності. Розпізнати їх досить просто. В разі цієї причини поломки карта пам'яті розпізнається комп'ютером, але сприймається як порожня або відформатована. Ті файли, що були на неї записані під час останньої сесії, видні не будуть. Причиною цьому може послужити передчасне вилучення пристрою з роз'єму або раптове відключення живлення. В результаті всі документи знаходяться як і раніше - на місці, але розпізнати їх не вдається через пошкодження таблиці файлової системи. Скористайтеся спеціальною програмою для відновлення даних. Ця операція може допомогти відремонтувати карту пам'яті , але далеко не у всіх випадках.
2
Слідкуйте за тим, щоб витяг картки пам'яті з роз'єму відбувалося виключно після відповідного сигналу вашого персонального комп'ютера. Використовуйте функцію безпечного відключення пристрою. Це дозволить уникнути найбільш поширених причин поломки картки пам'яті .
3
Захищайте карту пам'яті від механічних пошкоджень. Для цього потрібно спочатку придбати якісний носій, поміщений в щільний корпус, здатний витримати механічний вплив середнього ступеня. В цьому плані добре підходять карти пам'яті в прогумованих і монолітних корпусах. Поломка далеко не завжди відбувається відразу ж після механічного впливу. Карта пам'яті може працювати ще досить довго, тому звертайте уваги на всі видимі зміни. Профілактика проблеми набагато краще її безпосереднього усунення. Щоб полагодити карту пам'яті , вам, швидше за все, доведеться звернутися до фахівців. А це займе якийсь час, який би ви, швидше за все, змогли б витратити з більшою користю, володіючи інформацією, що зберігається на вашому носії.