Як зробити керамзитобетон. керамзіто бетон Як робити.

Досить часто при зведенні будинків використовуються блоки з керамзитобетону . Такі блоки можна придбати в будівельних магазинах. Якщо ж немає такої можливості, то можна виготовити їх самостійно.
Інструкція
1
Своїми руками можна виготовити блоки практично будь-яких кольорів. Для цього тільки потрібно застосувати декоративні добавки. За допомогою трафаретів можна зробити будь-який малюнок на блоках. Також чудово виглядатимуть вставки їх осколків дзеркал, скла, облицювальної плитки і гальки. У саморобних блоків є перевага, яка полягає в зменшеному витраті основних матеріалів за рахунок різного роду «вставок» з пустотілих предметів, таких як пляшки, бляшані банки, шматки пінопласту.
2
В першу чергу потрібно визначитися з призначенням саморобних блоків. Саме від цього повністю залежать розміри, склад бетону, якість лицьової поверхні. Приміром, блоки для цоколя повинні бути зроблені з важкого бетону. В такому випадку заповнювачем є щебінь і відходи від обробки металу. На 1 м3 вам знадобиться 300 кг цементу, 600 кг піску, 1200 кг щебеню, 200 літрів води. Через 28 діб у бетону повинна бути міцність, рівна 150-160 кгс/см2.
3
Блоки зовнішніх стін найкраще робити з декоративним фактурним шаром. Для цієї мети на підкладку необхідно настелити поліетилен, лінолеум, клейонку і встановити опалубку. На дно цієї форми необхідно укласти уламки керамічної плитки, розлите кольорове скло, осколки дзеркал і гальку. Після цього потрібно залити рідким цементним розчином. Розчин робиться з 3 частин дрібного річкового піску, 1 частини портландцементу, 1/4 частини барвника. Щоб було хороше зчеплення декоративного шару з розчином, найкраще додати клей ПВА.
4
Після того, як виконана заливка декоративного шару, можна приступати до приготування бетону для «ядра» блоку. Склад такий же, як для цоколя. В опалубку потрібно закласти різні пустотілі предмети. В одну форму розміром 25X25X20 входитиме приблизно 5 пляшок ємністю 0,5 л. Після того, як весь обсяг заповнений, потрібно урівень загладити поверхню. Бетонна суміш повинна бути добре ущільнена. Стіни і перегородки найкраще зводити з блоків, які зроблені на основі керамзиту, шлаковой пемзи та інших легких матеріалів, в які додані деревна тирса або стружки. У таких блоків малу вагу, до того ж вони міцні і мають відмінні теплоізоляційні властивості.