Як взяти відгул за свій рахунок.

Ситуації, коли необхідно взяти кілька днів за свій рахунок , трапляються дуже часто. Таку можливість надає стаття 128 ТК РФ. Але все оформляється відповідно до вимог закону та за погодженням з роботодавцем. Причому кількість днів, наданого відпустки без утримання протягом року, також визначено Трудовим кодексом.
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - наказ.
Інструкція
1
Відпустка за свій рахунок можна оформити тільки з поважної причини, але стаття 128 не дає чітких пояснень на рахунок того, яку причину слід вважати поважною, і тому це дано на розгляд роботодавцю. Усі працюючі співробітники мають право брати відгул за свій рахунок не більше 14 днів у поточному році. Винятки становлять учасники ВВВ, які можуть отримати 35 днів за свій рахунок та інваліди - 60 днів. Роботодавець не має право відмовити в надання відпустки при народженні дитини, в разі смерті близького родича і в разі реєстрації шлюбу. У цих ситуаціях можна отримати гарантований відгул за свій рахунок на строк до 5 днів.
2
Також законом передбачено надавати гарантований відпустку без утримання при здачі вступних іспитів до навчальних закладів - до 15 днів (стаття 173 ТК РФ). Слухачам підготовчих курсів навчальних закладів, співробітникам, які навчаються в акредитованих вузах на очній формі, для захисту дипломної роботи, для держіспитів - до 15 днів. Героям соцпраці - 21 день, членам виборчої комісії та їх уповноваженим особам - з дня початку виборів і до їх закінчення, учасникам бойових дій в зонах врегулювання військових конфліктів - 35 днів, дружинам військовослужбовців на весь період відпустки чоловіка. У всіх інших випадках роботодавець має право відмовити в надання відпустки через виробничу необхідність.
3
Щоб оформити відгул и, напишіть заяву на ім'я генерального директора за 14 днів до отримання бажаних вихідних. Якщо відпустку необхідно оформити в екстреному порядку, в зв'язку з поважними непередбаченими обставинами, то попередити роботодавця можна напередодні. На заяву повинна стояти резолюція роботодавця.
4
На підставі поданої заяви роботодавець випускає наказ уніфікованої форми Т-6. Відомості про даний відпустці вносяться в форму Т-2. Відпустка без змісту, що перевищує 14 календарних днів, не входить в трудовий стаж для оформлення чергової відпустки і для дострокового оформлення пенсії.
З 2004 року таке поняття як « відгул » в Трудовому кодексі перестало існувати. Проте у працівників, як і колись, залишаються можливості оформити позаплановий вихідний.
Інструкція
1
Компенсація за понаднормові роботи. Працюючи у вихідні або святкові дні, ви можете розраховувати на додатковий вихідний в обраний вами або встановлений начальством день. В такому випадку робота у вихідний день оплачується в стандартному, а не в подвійному розмірі, а наданий відгул НЕ оплачівается.Важно враховувати, що все це можливо тільки в разі, якщо переробка була офіційною. Вас повинні ознайомити з відповідним наказом, де будуть вказано число задіяних співробітників, дати понаднормових робіт і дати, на які вам будуть надані відгул и. Якщо такого наказу ви не підписували, то довести факт переробки буде достатньо проблематично.
2
Підписавши наказ, вам необхідно написати заяву на отримання відгул ів. Причому дана заява важливо написати в тому місяці, коли вам довелося працювати понаднормово. Інакше ви ризикуєте отримати подвійну оплату за роботу у вихідний день, в такому випадку про позаплановому вихідному дні можна буде забути. В документі вкажіть причину, по якій вам має бути наданий відгул .
3
Скористатися відгул ом можна протягом 10 днів з моменту понаднормової роботи. Якщо з якої-небудь причини ви не змогли скористатися відгул ом, роботодавець зобов'язаний оплатити вашу роботу у вихідний день, як і належить, у подвійному розмірі.
4
Дочекайтеся отримання наказу, де буде вказана конкретна дата, коли ви зможете відпочити. В іншому випадку заслужений відгул може перетворитися на необґрунтований невихід на роботу.
5
Відгул в рахунок майбутнього відпустки. Якщо в поточному році ви ще не ходили у відпустку, то у вас є можливість взяти кілька відгул ов для вирішення особистих проблем. У наслідку ці дні будуть відняті з вашої відпустки. Для цього напишіть заяву про надання в конкретний період потрібного числа днів в рахунок майбутнього відпустки.