Як в'язати гачки до волосіні.

виводити, виводити рибину після довгоочікуваної клювання - ось уже біля берега, спіймав! Раптом удар хвостом, і вона йде в глибину. Порвав! Ще б пак - такий екземпляр! Дивишся - ні: гачок відв'язався. Подібне може трапитися з кожним починаючим рибалкою, і тим прикріше, що риба піде через неміцного вузла.
Інструкція
1
Якщо ви виявили в собі пристрасть до риболовлі. Якщо вас несказанно радує кожна виловлена на вудку або іншу спортивну снасть рибка. Якщо ви глибоко досадуете, коли, незважаючи на всі ваші зусилля, риба йде з гачка - все. Ви закінчений рибалка, і вам необхідно удосконалюватися, щоб радісних моментів на ставку чи, річці, озері, а може бути, і на морі було більше, ніж прикрих неудач.Настоящій рибалка не буде задовольнятися купленої в магазині готової оснащеної вудкою, де все вже на місці. Снасть треба готувати ексклюзивно для конкретного водоймища. А це означає, що всі її складові треба збирати за допомогою вузлів. Знання вузлів необхідно, щоб міцно і надійно прив'язати гачок. Для цих цілей існує вузлів безліч. Застосовуються вони рибалками виходячи з особистих симпатій, форми вушка гачка - лопатка або кільце, його розміру і товщини леси.
2
Ось приклад самого простого вузла, за допомогою якого можна швидко прив'язати гачок безпосередньо на березі. Підходить він тільки для гачка з вушком-кільцем.
3
А це, напевно, найпоширеніший серед рибалок вузол «вісімка». Під «а» простий і «б» - накидною. Теж для гачка з колечком.
4
Ще один вузол для гачка з кільцевим вушком. Він також легко запам'ятовується, швидко виконується і досить міцний.
5
А ось три способи кріплення гачка до волосіні незалежно від того, кільцем у нього вушко або лопаткою. Треба сказати, що гачки з колечком переважніше, тому що лопатки, як правило, або надто гострі, або вузькі і погано тримають вузол.
Зверніть увагу
Незважаючи на придбане майстерність прив'язування гачка до лісі, бажано заготовлювати заздалегідь будинку повідці - відрізки тонкої волосіні з прив'язаним надійно гачком. На іншому кінці повідця робиться петля, якою поводок швидко надягає на карабинчик основний леси. Таким чином, з'являється можливість на ходу змінювати гачок в залежності від характеру клювання.