Як вибрати тамаду на весілля.

Веселощі і приємна атмосфера на банкеті - завершальній частині весільного торжества більшою частиною залежить від ведучого. Саме ця людина з мікрофоном у руці визначатиме ритм і настрій свята, запрошувати гостей поздоровляти молодят, їсти, пити, танцювати і брати участь у розважальній програмі. Щоб вечір пішов цікаво і зі смаком, будьте прискіпливі до вибору тамади.
Інструкція
1
Простий і надійний спосіб знайти ведучого, якому ви довіряєте, - запитати у «бувалих» родичів і друзів. Побувавши на чужих весіллях, ви складете враження про те, який стиль проведення свята вас влаштовує. Немає нічого простіше, ніж попросити контакти тамади у тих, хто вже «відстрілявся». Однак пам'ятайте про те, що провідні найчастіше використовують в якості основи один і той же сценарій, лише трохи змінюючи його під певну пару. Не виключено, що ведучий з весілля близьких друзів або рідних подарує вам і гостям відчуття дежа-вю.
2
Найзручнішим ресурсом для рекламування послуг провідних є інтернет. Тут тамада може написати про себе і своїх принципах ведення весілля, докласти фото- і відеопортфоліо. Вибирайте максимально строго, пам'ятайте про те, що провідних багато, а весілля у вас одна.
3
Відібравши кілька кандидатур, зустріньтеся особисто з кожним провідним. Подивіться на його вміння триматися, зовнішній вигляд, мова. Якщо що-небудь з цього вам не сподобається, краще розлучитися зараз, ніж тремтіти на весіллі, очікуючи зіпсованого свята. Попросіть базовий сценарій проведення весілля і прокоментуйте його (що і в якому порядку вас влаштовує, а які фрагменти ви категорично не хочете бачити). Якщо ведучий виявився непунктуален або не досконале не готовий до зустрічі з вами, краще не ризикувати.
4
Зазвичай ведучий працює в команді з ді-джеєм (або, як правильно буде його назвати, звукорежисером). Буде незайвим також познайомитися і з цією людиною, на якому лежить музичний супровід свята. Обговоріть з ним можливі ситуації, коли родичі просять «поставити їх компакт-диск» або «крутити щось російське».
Зверніть увагу
Не підписуйте договір на надання послуг провідного доти, поки не будете впевнені, що затверджена повністю влаштовує вас програма.
Корисна порада
Якщо ви віддаєте перевагу, щоб програма вечора була для вас сюрпризом, доручіть комусь із близьких переговори з тамадою. Зрозуміло, відповідальна людина повинен повністю поділяти ваші смаки в цьому відношенні.