Як збільшити своє зростання.

Частина людей не влаштовує свій зростання . Зменшити його, звичайно? не вдасться. Однак існує досить багато способів його збільшити. Адже навіть доросла людина, поки його хрящові прошарку НЕ окостеніли, може продовжувати зростати.
Інструкція
1
Зростання безпосередньо залежить від спадковості. Якщо батьки невисокі, то навряд чи їх дитина буде рослим. Однак при правильному харчуванні і розвитку зростання може стати дещо більше, ніж було зумовлено на генетичному рівні. В першу чергу для того, щоб підрости, раціонально і своєчасно харчуйтеся. Щодня споживайте продукти багаті кальцієм. Щовечора обов'язково з'їдайте по 100-200 грам сиру. Включіть в раціон рибу, морепродукти, м'ясо, яйця. Спробуйте приймати полівітамінні комплекси. Вироблення гормону зростання а стимулюють в основному два вітаміну: С і Е. Якщо ви станете їх регулярно приймати, то концентрація цього гормону в вашому організмі збільшиться на 20-25%. Денна доза для вітаміну С становить 150 мг., Для вітаміну Е 100 мг. В комплексі з ними ви можете приймати вітамін Р (нікотинову кислоту).
2
Для збільшення зростання а існує досить багато фізкультурних комплексів. Щоб підібрати найбільш відповідний і ефективний для себе, зверніться до фахівця. Він складе індивідуальну програму, яка буде впливати саме на ваші прогалини. Вправивиконуйте усередині 1-2 рази на день. Робити це потрібно протягом тривалого періоду часу. Всі вправи зміцнюють і розтягують хребет.
3
Ось деякі можливі вправи. 1. висите на турніку. Причому поступово додайте на ноги вантаж. Але цю вправу виконувати потрібно не більше 10-15 хвилин. Якщо ви будете висіти годинами, то досягнете зворотного ефекту. Міжхребетні диски придбають ще більшу щільність, і в результаті стануть не здатними до розтягування і гібкості.2. До грудній клітці підтягніть підборіддя. Потім плечі. Зігніться вперед. Завмріть на 6-8 секунд. Вигніться назад на той же час. Виконуйте цю вправу в кожну сторону по 20 раз.3. Встаньте прямо, руки по швах, ноги на ширині плечей. Робіть нахили по черзі вправо - вліво. Намагайтеся руками дотягуватися до ступней.4. Сядьте на підлогу. Слідкуйте за тим, щоб спина була ідеально рівна. Нахиліться вперед. Потім потягніться потилицею до куприка. У кожному положенні затримуйтеся по 6-8 секунд. Всього виконайте по 10 нахилів.