Як відкрити парковку.

Кількість автомобілів у великих містах незмінно зростає. Тому нескінченні пробки і відсутність місць для паркування - одна з першорядних проблем для міської влади. Саме тому відкриття власної автостоянки - вельми вигідний напрямок бізнесу.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - територія;
  • - персонал.
Інструкція
1
Після реєстрації власної компанії знайдіть відповідну територію для паркування. Головний критерій відбору - її місце розташування. Площа для автостоянки повинна перебувати або в діловому центрі міста, або в спальних районах з великою кількістю багатоквартирних будинків. Підготуйте необхідну проектну документацію для обладнання парковки та погодження з міською адміністрацією, ГИБДД, пожежною охороною.
2
Займіться обладнанням парковки. Поставте огорожу, приміщення для охорони, забезпечте рівне покриття території. Грамотна організація стоянкової площі може збільшити кількість розміщуваних автомобілів до 25%. Зробіть оптимальну розмітку, попередньо розрахувавши максимальне завантаження парковки. Продумайте організацію руху всередині стоянки так, щоб водії будь-якого рівня змогли проїжджати між рядами безперешкодно. Враховуйте, що на відкрита парковка буде певну частину року знаходитися під снігом. Для розмітки в зимовий час придбайте відбійники і переносні обмежувальні стовпчики.
3
Прийміть на роботу ліцензованих охоронців. Краще підібрати таких працівників, які будуть універсальні і зможуть виконувати всю роботу: допомагати в парковці, стежити за правильним розташуванням автомобілів, збирати оплату. Залежно від розмірів і функціональності вашої автостоянки введіть цілодобовий позмінний графік роботи. Окремо слід найняти прибиральника території, який буде кілька разів на тиждень упорядковує парковку .
Зверніть увагу
Будьте гранично уважні до безпеки автомобілів. Слідкуйте за тим, щоб клієнти не пошкодили інші машини. Охорона парковки ні в якому разі не повинна залишати територію.
Корисна порада
Якщо ви відкриваєте парковку в холодному регіоні, взимку введіть послугу прогріву автомобіля. Це можуть виконувати співробітники охорони за окрему плату.