Як відкрити магазин годин.

Продаж годин преміум-класу в якості бізнесу підійде лише самим терплячим підприємцям. Окупність магазина швейцарських наручних годин навіть при успішної маркетингової стратегії не найшвидша. Крім того, компанії-виробники «статусних» годин і їх офіційні дистриб'ютори в Росії пред'являють до кожної роздрібної точці продажу досить високі вимоги.
Вам знадобиться
  • - договір про співпрацю з одним з російських дистриб'юторів фірм-виробників годин;
  • - приміщення на першому поверсі в центральній частині міста;
  • - торгове обладнання, виконане за ескізами постачальника;
  • - перша колекція годинників на продаж;
  • - торговий персонал магазину (2-5 чоловік).
Інструкція
1
Зв'яжіться з представниками однієї з компаній-дистриб'юторів швейцарських годин в Росії і зробіть їм ділову пропозицію. Шанси на успіх є, якщо у вашому місті (регіоні) ринок елітних годин ще далекий від насичення, а ось платоспроможний попит є. Важливо також, щоб поряд з тим місцем, де ви плануєте обладнати торгову точку, взагалі не було інших магазинів годин - дистриб'ютори звертають на це велику увагу.
2
Орендуйте в центрі міста приміщення на першому поверсі будівлі, якщо попередню згоду від постачальників ви вже отримали. У центральних районах міст розташовуються практично всі магазини швейцарських годин - це обов'язкова вимога московських дистриб'юторів. Тому намагатися заощадити на оренді, підшукавши дешевше приміщення на околиці, вам точно не варто.
3
Врахуйте всі рекомендації авторизованих представників, з якими вам доведеться працювати, і замовте обладнання для торгового залу. Цей момент також строго регламентується дистриб'ютором. Торговельне обладнання повинно бути виготовлено на замовлення, можливо з тих готовим ескізами, які ви отримаєте від постачальників.
4
Закуповуйте партію (або «колекцію») швейцарських наручних годин , з якої почнеться торгівля у вашому магазині. Як відомо, продаж штучної продукції, орієнтованої на елітного покупця, вимагає від підприємця самої повної поінформованості про товар. Тому перш, ніж починати формувати асортиментний ряд свого магазина годин , вивчіть всю доступну інформацію з даної категорії товару.
5
Знайдіть від двох до п'яти змінних продавців-консультантів для роботи в торговому залі вашого магазина. Навчання персоналу перед початком роботи - теж окремий пункт у переліку вимог офіційних дистриб'юторів. Але хоча це стане додатковою статтею ваших витрат, самі ж постачальники візьмуть організацію цього навчання на себе.
Корисна порада
Якщо ви пов'язуєте з цим бізнесом своє майбутнє і хочете стати справжнім фахівцем у всьому, що пов'язано з елітними швейцарськими годинниками, відвідайте щорічну спеціалізовану виставку в Базелі, на якій зустрічаються як виробники годин, так і їхні дистриб'ютори з усього світу.