Як відкрити банку без відкривачки. Як відкрити банку ананасів без відкривачки.

Напевно багато хто стикався з такою неприємною побутової ситуацією, коли необхідно відкрити банку , а консервного ножа, як на зло, під рукою немає. Для того, щоб відкрити будь-яку консервну банку , незалежно від того, скляна вона чи бляшана, можна скористатися звичайним ножем. Але це небезпечно, тому існують інші прийоми і способи ...
Інструкція
1
Якщо ви зіткнулися з проблемою відкривання скляної банки, то можете скористатися ... власним ліктем. Так-так, тільки робіть це обережно. Поставте банку на яку-небудь поверхню, яка не ковзає. Потім візуально намітьте центр кришки, і різким рухом вдарте по ньому ліктем. Щоб уникнути травми, не оголяти лікоть, а зробіть це прямо в одязі. Якщо не вийде з першого разу, можна вдарити по центру кришки повторно. У підсумку, краї кришки піднімуться, і ви зможете відкрити банку руками. При цьому дотримуйтеся обережності, взявши в руки ганчірку, адже краю кришки можуть бути гострими.
2
Другий варіант відкривання скляної банки дуже схожий на перший, тільки замість ліктя ви можете використовувати який-небудь невеликий камінь-голяк. Спробуйте з його допомогою вм'ятий кришку всередину банки. Коли краю кришки відійдуть від горлечка на потрібну відстань, вам залишиться лише акуратно підчепити її і зняти з банки руками.
3
Іноді ми стикаємося з проблемою відкривання жерстяної консервної банки. Всім відомо, що такі ємності складаються з двох частин. Перша частина - це власне сама банку (дно і стінки), а друга - кришка. Приєднується кришка до основної частини методом обтискання країв банки. Для того, щоб відкрити бляшану банку , просто акуратно відігніть бортики плоскогубцями. Вуаля!
4
Якщо під рукою у вас не виявиться плоскогубців, то банку можна відкрити і іншим перевіреним способом. Для цього покладіть бляшанку на плоский камінь таким чином, щоб бортик опинився внизу. Потім розміреними рухами тріть її об камінь до тих пір, поки жесть не зітре. Періодично перевертайте банку , щоб краї бортика стиралися з усіх боків рівномірно. Найкраще для даного методу підійде камінь з шорсткою поверхнею. За таким же принципом можна використовувати і інший альтернативний інструмент - напилок.