Як зупинити словом. Як стати завантажити людини.

Ніхто з нас не застрахований від проявів агресії з боку інших людей. Це може бути як несподівана спалах люті, часто спровокована алкогольним сп'янінням, так і умисне напад. У кожному разі це загрожує серйозними неприємностями і вимагає засобів захисту. І далеко не всім відомо, що захистити себе можна за допомогою слів.
Інструкція
1
Вплив на людину за допомогою слова включає в себе три елементи: невербальний, паравербального і вербальний.Невербальное вплив засноване на самій манері поведінки. Будьте впевнені у своїй перевазі, не проявляйте ніяких ознак страху перед нападаючим, відкрито дивіться йому в очі. Можете зобразити на обличчі відраза - це вплине на самооцінку противника. Щоб навіяти страх, уявіть себе атакуючим хижаком. Зобразіть агресію, дозвольте злості і люті відбитися в погляді. Найчастіше, вже такої поведінки вистачає, щоб збентежити недоброзичливця і змусити його відмовитися від своїх намірів.
2
паравербального вплив полягає в способі проголошення фрази: інтонації, тембрі голосу, темпі вимовляння, смислових наголосах. Вимовляєте слова чітко і голосно, так, щоб в них звучала загроза. При цьому важливе значення мають звуки, складові фразу. Найбільш страшними й сильними звуками є шиплячі, а також звуки «р» і «и». Тому використовуйте при складанні фраз такі слова, як, наприклад, «щур», «брись», «киш», «живо», «вже» і т.д. Ставте наголос на особливо значущих частинах фрази, робіть паузи перед важливими словами. Підвищуйте або знижуйте тембр мови, змінюйте інтонацію. Можете шипіти або шепотіти, вимовляючи слова.
3
Вербальное вплив засноване на значенні вимовлених слів. Фрази найкраще складати з слів з негативним змістом і звучанням. Вони повинні бути енергійними, короткими і жорсткими. Можна використовувати ненормативну лексику. Мат має різким, грубим звучанням, впливає на емоції. Однак фраза не повинна повністю складатися з матюків, вони тільки доповнюють її. Крім того, уникайте нецензурних епітетів, вони можуть бути розцінені як образа і надати ефект, зворотний бажаному.