Як випрямити бампер. Випрямлення бампера.

Задоволена стандартна ситуація, коли водії взимку ненароком зачіпають бампером замети. При цьому вм'ятина на бампері гарантована. В авто-ремонті реставрація бампера обійдеться вам мінімум в 4000 руб. Але випрямити бампер можна і самостійно.
Вам знадобиться
  • - Будівельний фен
  • - Електрочайник
  • - гараж або бокс з температурою 20-30 0 С
  • - невеликий магніт
  • - градусник
Інструкція
1
Першим ділом зберіть трохи інформації про матеріал, з якого зроблений ваш бампер. Якщо є «протипоказання» до нагрівання - звертайтеся до фахівців. Але, зазвичай такі бампера ставляться на машини екстра-класу (Lamborghini, Chrysler, Ferarri і т.п.).
2
Демонтуйте бампер з авто. Потім приступайте до нагрівання бампера. Візьміть будівельний фен і лише злегка прогрійте залізо.
3
Після цього нагрійте воду в електрочайнику до температури 35-40 0 С і обережно почніть поливати бампер. Варто поливати площа в радіусі 15-20 см від вм'ятини. Далі, доведіть воду до температури в 45-500 0 С і повторіть процедуру.
4
Починайте вигинати бампер в колишній стан, не даючи воді висохнути. Для цього піднесіть магніт до пошкодженої поверхні (навіть якщо бампер пластиковий, він буде випрямлятися, оскільки фарба містить велику кількість металів). Переміщайте магніт з боку в бік.
5
Акуратно притискайте вм'ятину рукою з внутрішньої сторони і видавлюйте її. Але не прикладайте надмірних зусиль, щоб не пошкодити покриття бампера. Не відпускайте руку, як тільки бампер випростався, варто хвилину-дві підтримувати його.
6
Нагрійте воду до 30-35 0 С і полийте бампер знову. Повторіть цю процедуру кілька разів, знижуйте температуру води при кожному поливі на 5 градусів, поки ви не досягнете рубежу в 15 0С. Після останнього поливу покладіть бампер в прохолодне сухе місце і залиште його висихати. Потрібно, що б він полежав так не менше двох діб. Після цього встановіть бампер на своє місце.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не перегрівайте воду. Після кожного нагрівання обов'язково вимірюйте температуру за допомогою градусника. Якщо вода буде занадто гаряча, фарба просто-напросто потріскається.
Корисна порада
Таку роботу найлегше виконувати разом з напарником, оскільки роблячи все самостійно, ви будете туди-сюди бігати за водою.
Всілякого роду випадковості (ДТП, хулігани, які грають з м'ячем діти та інші) можуть стати причиною, через які на вашому улюбленому автомобілі з'являються ушкодження у вигляді вм'ятин на кузові. Як правило, кузовна робота в автосервісах майстрами оцінюється дуже дорого, що не кожному буває по кишені. Тому, щоб заощадити на послугах фахівців, можна самому постаратися позбутися від вм'ятини досить простим, ефективним і перевіреним способом.
Інструкція
1
Візьміть звичайний більш чи менш потужний фен для сушіння волосся. Увімкніть його в мережу і нагрівайте місце вм'ятини на кузові потоком гарячого повітря не менше 1-2 хвилин (час нагріву залежить від потужності фену, тому нагрівати потрібно до тих пір, поки метал не стане гарячим).
2
В будь-якому салоні комп'ютерної техніки продається балончик зі стисненим повітрям. Вони бувають різні, але вам підійде абсолютно будь-який. Перевернувши балончик, рясно обприскуйте вже нагріту поверхню вм'ятини зрідженим повітрям до тих пір, поки не з'являться сліди паморозі. Ця процедура займе не більше 20-30 секунд.
3
Зачекайте, поки не зникне утворився іній, і спостерігайте, як вм'ята метал буде випрямлятися.
4
Протріть вм'ятину до натурального блиску.
Зверніть увагу
Намагайтеся діяти максимально акуратно і дбайливо по відношенню до вм'ятині, здійснюючи дану роботу. Будь-яке неправильне дію в подальшому може призвести до лущення фарби на місці пошкодження.
Корисна порада
Якщо звичайно вм'ятина на вашому автомобілі дуже велика, то даний спосіб, швидше за все, буде не достатньо ефективним. Його найкраще застосовувати при незначних пошкодженнях, з метою економії не тільки грошових коштів, але й часу.