Як використовувати шрифти.

Користувач може знайти в мережі інтернет безліч нових, красивих шрифтів, які йому, без сумніву, негайно захочеться випробувати на ділі. Але як встановити ці шрифти в систему? Спосіб дуже простий і вимагає лише присутніх у системі Windows стандартних інструментів.
Інструкція
1
Натисніть кнопку "Пуск" і перейдіть в Панель управління.
2
Виберіть пункт "Шрифти" (при використанні виду панелі управління "за категоріями" до цього пункту треба переходити через розділ "Оформлення і теми").
3
У верхній частині вікна натисніть "файл", в меню виберіть пункт "встановити шрифт".
4
Вкажіть диск і папку, в якій збережено нові шрифти.
5
Виберіть потрібні шрифти зі списку (для виділення декількох використовуйте клавішу CTRL) і натисніть "ОК".
Шрифти застосовують не тільки в графічних програмах. Їх широко використовують і в програмі Photoshop. Букви в Photoshop можна писати вертикально і горизонтально, піддавати деформації і розташовувати на різних геометричних поверхнях. Але це ще не все. За допомогою фільтрів і спеціальних трюків, є можливість домогтися дивовижних ефектів.
Вам знадобиться
  • програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Шрифт в програмі Photoshop можна розташувати як по вертикалі, так і по горізонталі.Для цього необхідно створити новий файл. Потім, використовуючи інструмент Type (Текст), слід написати слово будь-яким шрифтом довільним цветом.Для того щоб букви встали горизонтально, треба використовувати Horizontal Type Tool. Якщо необхідно, щоб слово було написано вертикально, слід перейти в Vertical Type Tool.Виделів текст за допомогою миші, можна змінювати тип шрифту і його розмір. Розмір міняється ще й гарячими клавішами Сtrl + T.
2
Шрифт також, можна розташувати на поверхні геометричних фігур або піддати різним деформацій. Необхідно створити заготовку будь-якого розміру в довільному колірному режимі. Потім, знову скориставшись інструментом Type, зробити надпісь.После цього слід увійти в Layers в верхах командної рядку і відшукати Type - Warp Text. У меню, необхідно вибрати Style і застосувати до шрифту. Таким чином можна досягти самих різних ефектів.
3
Крім цих простих змін шрифта в Photoshop можна творити справжні чудеса з буквами. Програма Photoshop дозволяє, напрмер, створити "золотий" шрифт. Робиться це так.Необходімо створити нове зображення в режимі RGB. За допомогою кнопки New Channel в палітрі Channel слід створити новий канал.Сделав колір переднього плану (Foreground Color) білим, треба переконатися, що робота йде в новому каналі і написати за допомогою Type текст.Для того, щоб продовжувати роботу, слід растеризувати шар. В палітрі шарів Layers треба натиснути правою кнопкою миші по шару і вибрати Rasterized Layer.
4
Продовжуємо писати "золотими" літерами. За допомогою інструменту Magic Wand або гарячої клавіші W слід виділити літери. Допуск (Tolerance) можна встановити будь-який, крім 255 і близьких до нього значеній.Виделеніе необхідно зберегти в окремому каналі у вигляді маски. Для цього необхідно клацнути мишею по білому кружку, обмеженому штриховий лінією, в нижній частині палітри Channel.
5
Тепер слід зробити активним щойно створений канал, просто клацнувши по ньому мишью.После цього необхідно розмити його за допомогою фільтра Gaussian Blur з розділу фільтрів Blur. Радіус розмиття треба виставити 2-3 пікселя.
6
Потім необхідно повернутися в RGB-канал і відкрити палітру Layers. Переконавшись, що шар з текстом активний, треба провести наступні дії. Необхідно відкрити Filtres - Render - Lightind Effect. В розділі Texture Channel треба вибрати канал з розмитим текстом. Налаштування залишити наступні: Light Type - Spotlight, Intensity - 35, Focus - 69, Gloss - 0, Material - 69, Exposure - 0, Ambience - 8, обидва кольори в настройках - белие.Затем необхідно надати буквах металевий вигляд. Слід зайти в Image - Ajustments - Curves і, керуючи кривими, домогтися бажаного результату.
7
Заключним кроком, є розфарбовування букв, щоб вийшло блискуче золото.Для цього треба скористатися Image - Ajustments - Hue/Saturations. Потім треба встановити прапорець Сolorized і за допомогою бігунків підібрати відповідні параметри.Знанія, отримані при створенні "золотих" букв, можна використовувати для винаходу інших ефектів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qKG3RRgQ2Wo
Зверніть увагу
Не слід використовувати тінь від букв на дрібних шрифтах - це погіршить чітаемость.Пріменять об'ємні букви для всієї написи - стилістична помилка. Такий шрифт буде погано сприйматися. Краще зробити одну напис об'ємної, а інші - виконати звичайними буквами.
Корисна порада
Намагаючись зробити шрифт більш привабливим, необхідно потурбуватись про його читаності. Нерозбірливі букви - характеристика поганого шріфта.Не варто занадто часто використовувати "танцюючий" шрифт - він багатьох дратує.