Як знайти листівку.

Листівка є доповненням до основного подарунка, тому її нерідко купують в останній момент і не пред'являючи високих вимог до оформлення - аби по темі свята підійшла. Однак якщо подбати про придбання листівки заздалегідь, можна знайти екземпляр, який затьмарить сам подарунок.
Інструкція
1
Якщо вам терміново потрібно відправити листівку в інший населений пункт, купити її можна прямо в поштовому відділенні. Крім того, кілька примірниках ви завжди виявите в магазинах крокової доступності. У великих супермаркетах буде представлений приблизно один і той же набір досить стандартних варіантів для основних свят: днів народження, Нового року, 8 березня і 23 лютого.
2
Магазини канцтоварів, подарунків та спеціалізовані книжкові заводять кілька великих полиць, на яких крім звичайних листівок можна знайти і досить рідкісні - авторські, колекційні, виготовлені вручну. В букіністичних крамницях попадаються старі поодинокі екземпляри за відповідну ціну.
3
Продовжіть пошук листівки в інтернеті. На сайтах букіністичних магазинів викладені набори колекційних листівок, випущених на початку минулого століття. Ви можете погортати всі колекції і замовити вподобані з доставкою додому.
4
Перегляньте банки електронних листівок, набравши запит «листівки» в будь-якому пошуковику. Підберіть анімовану картинку або доповнену звуковими ефектами. Також подібні сайти надають можливість зробити листівку в режимі онлайн, скориставшись кліпартом та інструментами найпростішого графічного редактора. Всі листівки розсортовані в подібних каталогах по типу свята, стилю і автору.
5
Пошукайте спільноти людей, що роблять листівки своїми руками. Вони діляться не тільки досвідом, а й результатом. Переглянувши роботи автора, зв'яжіться з нм і замовте вподобану листівку . Також можна попросити видозмінити її або створити новий варіант по вашій ідеї. Іноді автори не продають свої творіння, а обмінюються ними або влаштовують «свято просто так», розсилаючи партію листівок всім бажаючим.
6
Більш організована схема безкорисливого обміну налагоджена в спільнотах посткроссера. Посткроссинг - це обмін листівками з незнайомими людьми. Зареєструйтесь на одному з таких сайтів (наприклад, postcrossing.com), напишіть свою поштову адресу і включіть випадковий вибір адресатів. Вам запропонують кілька сторіночок таких же користувачів з будь-якої точки світу і спеціальний код для кожного з них. Напишіть на листівці будь-який текст незнайомцеві, додайте код і відправте за справжньою, «живою» поштою. Коли листівка дійде, автор зареєструє в системі кодове поєднання цифр і букв і викладе в мережу відсканований подарунок. В цей момент ваш поштову адресу відішлють такому ж випадково обраному користувачу і через якийсь час ви знайдете в поштовій скриньці листівку , надіслану з далекої країни.
Деякі користувачі після відправки листівок з проекту «Открытки@Mail.ru» вважають, що адресат отримав їх презент, але самі файли картинок не збереглися в його профілі. Насправді це не так, і їх достатньо легко знайти.
Вам знадобиться
  • Аккаунт на проекті Mail.ru.
Інструкція
1
Досить багато користувачів пошти від Mail.ru використовують соціальну мережу «Мій світ». У деяких з них кількість друзів перевищує кілька сотень. Зрозуміло, що привітати таку кількість друзів з яким-небудь святом досить важко. Вихід з цієї ситуації - створити універсальну листівку за допомогою сервісу «Открытки@Mail.ru» або використовувати раніше відправлене зображення.
2
На цьому етапі з'являється інша проблема - знайти відправлену картинку. Для цього вам потрібно зайти на проект з листівками, посилання на нього розташована нижче. На завантаженої сторінці вам необхідно ввести логін (електронна адреса) і пароль. Зверніть увагу на ім'я домена (логіну), яке ви будете вводити - його вказують без закінчення mail.ru. Також не варто забувати про 4 форматах адреси: mail.ru, bk.ru, list.ru, а також inbox.ru.
3
Натисніть клавішу Enter, щоб справити вхід в аккаунт. На екрані з'явиться невелике вікно, в якому браузер запропонує зберегти пароль. Якщо ви хочете кожен раз автоматично заходити на сайт, використовуйте цю опцію, інакше ігноруйте.
4
У заголовку проекту є непримітна посилання «Мої листівки", клацніть по ній, щоб переглянути всі ваші листівки, які ви коли-небудь створювали. Для пошуку відправленого зображення необхідно перейти до вкладці «Відправлені» і переглянути весь список.
5
Якщо серед відправлених ви не знайшли зображення, отже, листівка була вже вилучена. Підказка на сторінці сайту оповідає про видалення зображень по закінченні 90 календарних днів.
6
Але іноді зустрічається проблема збереження відправлених листівок, тому відсутність будь-якого зображення на цій сторінці може бути причиною помилки при виконанні сценарію. Для перевірки присутності даної недоробки необхідно створити листівку на швидку руку і відправити будь-якого одного: і товаришу приємно, і вам користь. Якщо листівка з'явилася на вкладці «Відправлені», отже, дана проблема не актуальна і, швидше за все, з моменту відправки останнього зображення пройшло не менше 90 діб.