Як поліпшити своє матеріальне становище.

Можливості для поліпшення життя з'являються щодня. Деякі люди виявляються до них не готові і проходять повз. Щоб не упускати сприятливі ситуації, треба до змін цілеспрямовано готуватися.
Інструкція
1
Складіть баланс доходів і витрат. Джерел доходу може бути трохи, з цим просто. Витрати треба розписати докладно. Зберіть квитанції, згадайте щомісячні платежі за інтернет, телефон. Деякі люди поняття не мають, скільки треба платити щомісяця по всіх квитанціями. Вони оплачують їх, коли є гроші. Не дивно, що на все не вистачає. Вивчіть напам'ять постійні доходи і витрати. Дотримуйтеся графіка виплат.
2
Позбавтеся від боргів і зробіть накопичення. Бодо Шефер в книзі «Шлях до фінансової незалежності» рекомендує накопичувати заощадження паралельно з віддачею боргів, а не після їх усунення. Він розповідає, що після отримання зарплати треба зробити щомісячні платежі і відкласти гроші на проїзд та харчування. Решту суми розділити на 2 рівні частини. Одну частину віддати в погашення боргів, а іншу зберегти. З кожним місяцем борги будуть зменшуватися, а накопичення збільшуватися.
3
Інвестуйте частина накопиченого в важливий навик. Людина, яка має заощадження, отримує багато можливостей. Зокрема, можна пройти короткострокове навчання, щоб почати більше заробляти.
4
Застосуйте навик на практиці, щоб збільшити дохід. Якщо чогось навчилися, впроваджуйте це негайно. Інакше гроші пропадуть марно, тому що знання швидко застарівають.
5
Наслідуйте забезпеченим людям. Ви повинні знати, як вони розпоряджаються доходом. Вивчайте по книгах, як вони зберігають гроші, як вкладають їх. На початку шляху у вас не буде потрібних сум, але поступово новий стиль мислення змінить життя. Почати можна з вивчення книг Роберта Кіосакі та Бодо Шефера.
Зверніть увагу
Як би мало ви не заробляли, завжди є люди, у яких дохід ще менше або витрати більше. Але вони живуть у своїх умовах. Ви повинні штучно створити гірші умови життя, щоб почати економити гроші. Цей принцип називається «спочатку заплатити собі», тобто не витрачати частину грошей з метою заощадження.