Як встановити японську мову на комп'ютер.

Якщо ви працюєте в Microsoft Windows і для роботи з документами використовуєте програми, що входять в пакет Microsoft Office, ви можете встановити шрифт Arial Unicode MS, який підтримує японський мову . Завдяки цій підтримці японського мову а ви зможете без проблем подорожувати по японським web-сторінок і читати японські електронні тексти.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно переконатися, що на вашому комп'ютері підтримка японського мову а дійсно відсутня. Для цього проведіть експрес-тест: - бачите ієрогліфи? Якщо замість японських ієрогліфів ви бачите квадратики, то ця стаття для вас.
2
Після цього можна починати установку підтримки японського мову а. Для читання японських текстів і web-сторінок нам знадобиться шрифт, який відображає три основних системи письма в сучасному японському мову е: кандзі (ієрогліфи китайського походження), а також хирагану і катакану (дві японські складові абетки). Цей шрифт називається Arial Unicode MS. Його можна скачати, наприклад, тут - http://www.jpcat.ru/files.html?start=0. Хоча він може здатися громіздким (у ньому більше 20 МБ), але в будь-якому випадку такий шрифт вам у пригоді, оскільки він універсальний і відображає безліч інших мову ов (китайський, іврит, арабська, грузинський і т.д .).
3
Після того, як ви скачаєте шрифт, перенесіть його в папку для шрифтів C:/Windows/Fonts. От і все. Тепер у вашому комп'ютері будуть вільно відображатися будь-які web-сторінки і символи будь-яких національних алфавітів. Якщо ви хочете самі писати по-японськи, то вам також знадобиться підтримка ієрогліфічного письма. Для цього вам знадобиться інсталяційний диск з Microsoft Windows.
4
Отже, ваш ліцензійний (а може, і не дуже) диск з Windows лежить поряд з комп'ютером. Вам потрібно зайти в панель управління (меню «Пуск» - «Панель управління»), а потім вибрати вкладку (папку) "Мова і регіональні стандарти».
5
У цій папці виберіть вкладку «Додатково» і встановіть галочку навпроти напису «Встановити підтримку мову ов з листом ієрогліфами», потім натисніть "ОК". Після цього вставте диск з Microsoft Windows і дотримуйтесь всіх інструкцій настановної програми.
6
Після того, як ви включили підтримку ієрогліфічної писемності, ще раз зайдіть в «Панель управління» і виберіть наступні пункти: «Мова і регіональні стандарти» - «Мови» - «Більше», а потім натисніть кнопку «Додати» .
7
При цьому відкриється список розкладок клавіатури, вам потрібно вибрати японську. Все, повна підтримка японського мову а встановлена. До речі, повна підтримка японського мову а ніяк не обмежує відображення і лист російської та англійської мову ов, просто тепер у вас буде три мову а замість двох .
Корисна порада
Також ви можете встановити додаткові японські шрифти TrueType (Japanese Font) - http://www.nihongo.aikidoka.ru/font.