Як назвати команду з математики.

Іноді учасники підбирають назву для команди хаотично, перебираючи варіанти, які запропонує кожен. Такий підхід може загнати в глухий кут, коли запропоновані назви не подобаються, а нові ідеї не виникають. Подібний «творча криза» можна подолати, якщо замість хаотичного застосувати системний підхід.
Інструкція
1
Складіть список відомих математиків. Скористайтеся словником або енциклопедією. Не прагніть відразу робити вибір. Зараз ви проводите щось подібне мозкового штурму. Основне правило - ніякої критики. Записуйте імена і прізвища, нічого не коментуючи.
2
Додайте до списку міста, пов'язані з математичними подіями. Це можуть бути населені пункти, в яких народилися великі математики, або в яких щорічно проводяться значущі тематичні заходи, або місто відоме в математичному світі з інших причин.
3
Розширте список, додавши назви тварин і рослин. Деякі представники навколишнього світу асоціюються з мудрістю, розумністю. Ознайомтеся зі звірами, комахами, деревами, квітами, використовуючи енциклопедії. Можливо, знадобиться допомога біологів, зоологів, інших фахівців. Поспілкуйтеся з представниками відповідних професій.
4
Додайте в список математичні терміни. Якщо кроки 1-4 виконані сумлінно, кінцевий список може нараховувати кілька десятків або сотень назв.
5
Роздрукуйте готові списки для кожного учасника команди.
6
Зберіться командою в тихому місці, де ніхто не буде відволікати вас кілька годин. Добре б зустрітися за чашкою чаю. Шоколад стимулюватиме розумову діяльність.
7
Дивлячись в списки, пропонуйте підходящі ідеї для назви команди. Нехай одна людина записує варіанти. Потім обговоріть їх докладніше. В процесі роботи не тільки знайдете назва, а й зможете обґрунтувати вибір.
Зверніть увагу
Щоб не було деструктивних суперечок, обговоріть регламент прийняття рішення. При наявності рівнозначних варіантів призначте 2-й етап вибору назви. Перенесіть його на окремий день і нехай учасники підготують невеликі презентації, щоб прийти до єдиної думки.