Як назвати ферму.

Назва має бути зрозуміло людям, які не мають уявлення про специфіку роботи ферми. Тоді назва запам'ятається і покупці будуть купувати продукцію повторно і розповідати про неї знайомим. Щоб зробити вдалий вибір, треба дивитися на ферму очима міського жителя.
Інструкція
1
Складіть список слів, що асоціюються з лідерством, першістю, перемогою. Можна підшукати такі слова в спортивній сфері. Намагайтеся знайти побільше слів і фраз. Чи не концентруйтеся поки на цьому списку, тому що його не потрібно використовувати в чистому вигляді.
2
Придумайте слова, які включають перші літери з назв вирощуваного на фермі. Слово «аба» говорить про те, що ферма постачає покупцям ананаси, банани і апельсини. Подібні слова додайте в список, отриманий на 1-му кроці.
3
Поговоріть з міськими жителями, щоб з'ясувати, які у них з'являються асоціації при згадуванні про ферму. Записуйте слова, які вони вимовляють. Додайте ці слова в загальний список.
4
З'ясуйте, в яких містах і країнах займаються розведенням тих же культур, що і на фермі. Вам не доведеться звертатися до енциклопедій. Досить подивитися на продукцію конкурентів. Додайте в список популярні у покупців міста та країни, звідки привозять продукцію.
5
Запишіть слова, що вказують на час доставки продукції з ферми. Якщо забезпечуєте покупців цілий рік, додайте в список відповідні фрази. У підсумку список може нараховувати кілька десятків слів. Тепер все готово для вибору гарного назви.
6
Усамітніться, щоб не було відволікаючих моментів. Вам знадобиться натхнення, а для цього треба зосередитися на розв'язуваної задачі, зануритися в неї.
7
Дивіться в список і пробуйте зістиковувати різні слова. При цьому будуть з'являтися несподівані ідеї. Записуйте їх на окремий листок. Не поспішайте робити перерву, навіть якщо здається, що назва знайдено. Продовжуйте роботу, поки ідеї не вичерпаються.
Зверніть увагу
Бажано протестувати назва на незнайомих людях. Чи буде їм зрозуміла ваша ідея? В цьому краще переконатися до того, як назва з'явиться на етикетках з товаром і бланках підприємства.
Корисна порада
Відкладіть знайдені ідеї на кілька днів. Відволікаючись на що-небудь, відпочиньте. Потім поверніться до списку і прийміть остаточне рішення.