Як назвати ювелірний магазин.

Назва ювелірного магазина може інтригувати, зачаровувати, залучати. Перед вибором назви випливає вирішити, яка категорія покупців буде ключовою. Ці люди за назвою визначать, що магазин створений для них. Якщо магазин буде обслуговувати клієнтів через інтернет, назва має добре читатися в англійській транскрипції.
Інструкція
1
Складіть список слів, що асоціюються з розкішшю, багатством, впливом. Такі слова вимовляють люди, охочі підкреслити перевагу. Для них важливі видимі ознаки. Не забудьте включити в список назви дорогих машин, годинників, курортів і т.д.
2
Подумайте про людей, які уникають химерності, достатку прикрас. Вони воліють гідну скромність. У них з собою не багато речей, але високої якості. Знайдіть таких людей серед відомих осіб і послухайте, які слова вони використовують для вираження свого ставлення до світу. Додайте ці слова в загальний список.
3
Зверніть увагу на тих, кому важливо витонченість. У це коло входять творчі люди, які володіють професійними навичками створення зовнішнього вигляду: художники, модельєри і т.д. Вони також використовують особливі слова для самовираження. Послухайте інтерв'ю таких людей і додайте нові фрази в список.
4
Деяким подобається дарувати подарунки. Вони надають цьому особливого значення. Поспостерігайте за спілкуванням таких людей на форумах, в соціальних мережах. Виписуйте слова, якими вони передають бачення життя.
5
Додайте до списку фрази, що зачіпають сферу інвестування та заощаджень. Деякі купують коштовності з такими цілями. Характерні слова знайдете на тематичних форумах.
6
Оформіть вийшов список у вигляді таблиці з 3-х стовпців. У 1-му стовпчику розташуйте знайдені слова. У 2-му запишіть їх латинськими літерами. У 3-му напишіть англійські назви. Це стане в нагоді при підборі доменного імені сайту.
7
Визначте цільову аудиторію, виходячи з місця розташування магазина , особистих цілей та інших причин.
8
Підбирайте назви, дивлячись в список. Зістиковуватися слова і частини слів. Ідеї виписуйте окремо.
Корисна порада
Підготовчу чорнову роботу ретельно проводите самі. Кінцевий же, вибір назви робіть через деякий час з друзями, щоб отримати нові ідеї.