Як скласти жабу.

Практично кожна людина потрапляє в ситуації, коли доводиться когось чекати. Іноді таке очікування затягується і стає нестерпним. Все кросворди і сканворди вже розгадані, журнали і газети перечитані. Чим би зайнятися? Складіть з паперу фігурку орігамі! Наприклад, жабу . Причому не просту жабу , а стрибаючу.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу,
  • - олівці або фломастери.
Інструкція
1
Візьміть листок паперу. Папір має бути не дуже тонкою, але і не дуже товстою. Зробіть листок квадратним. Для цього складіть листок по діагоналі так, щоб верхня і бічна грані точно збіглися. Виступаючу частину паперу відріжте, щоб вийшов трикутник.
2
Тепер необхідно намітити середину отриманого квадрата. Для цього зігніть листок паперу по діагоналі і по вертикалі.
3
Складіть листок навпіл. Квадрат, який вийшов у верхній частині заготовки, потрібно два рази зігнути по діагоналі і потім назад розгорнути. Також намітьте середину цього квадрата, для цього зігніть верхню частину по горизонталі так, щоб верхня грань збіглася з серединою всієї заготовки.
4
Тепер по намічених лініях потрібно скласти верхню частину так, щоб вийшов трикутник. Ця одна з основних фігур оригамі, тому необхідно гарненько запам'ятати, як вона збирається. Це стане в нагоді вам для складання інших фігурок.
5
Складіть нижню частину навпіл так, щоб нижня грань збіглася з основою трикутника. Після цього складіть по вертикалі бічні сторони до середини прямокутника.
6
Тепер знову складіть навпіл так, щоб нижня грань збіглася з серединою всієї заготовки. Намітьте лінії, відігнувши куточки до середини.
7
Витягніть куточки так, як це показано на малюнку.
8
Тепер складіть кілька разів заготовку по лініях, які вказані на малюнку.
9
Востаннє складіть по зазначеній лінії і переверніть заготовку. Перед вами буде готова жаба.
Корисна порада
Можна зробити жабу більш реалістичною, розфарбувавши її в зелений колір. Також намалюйте вашої жабі оченята. Для прикрашення жаби не використовуйте фарби та фломастери, так як вони мають водну основу. Якщо пофарбувати жабу акварельними фарбами, то папір пожолобиться і стане нерівною. Такий же ефект буде і при фарбуванні фломастерами. Тому використовуйте олівці. Найкраще для виготовлення жаби відразу взяти папір потрібного кольору. Слід брати папір не дуже товстий, але і не дуже тонку. При складанні фігурки намагайтеся сильно не промінать складки, щоб кути були гострими. Інакше ваша жаби не стрибатиме, бо сильно промятие згини практично не пружинять.