Як повернути автомобіль продавцю. Як повернути кредитну машину в автосалон.

Покупка нового автомобіля, дуже радісна подія для більшості простих громадян Російської Федерації. Але нерідко на зміну радості приходить розчарування, коли новеньке авто починає раз у раз виходити з ладу або через невеликий проміжок часу виявляються суттєві дефекти. У такому випадку не варто засмучуватися. Закон на стороні покупця. Бракований автомобіль можна повернути продавцеві.
Вам знадобиться
  • - письмове повідомлення продавця;
  • - заява до Арбітражного суду;
  • - акт незалежної експертизи.
Інструкція
1
Відповідно до закону про захист прав споживачів за номером 2300-1 від 7 лютого 1992 року і Цивільним кодексом РФ, товари неналежної якості можна повернути і отримати за них гроші, обміняти на аналогічні товари або на більш підходящі товари. Це повною мірою відноситься і до автомобілів.
2
Кожен автосалон дає гарантію на куповані автомобілі. Справну роботу і відповідну якість гарантує виробник. Гарантія може бути різного терміну від 1 року до 5 років, але незалежно від салону і виробника, на кожен новий автомобіль є державна гарантія, яка становить два роки. Тобто якщо в салоні написали, що гарантія становить один рік, то значить, другий рік вони зобов'язані замінювати запчастини, ремонтувати автомобіль абсолютно безкоштовно, так як на товар поширюється державна гарантія (стаття 477 ГК РФ і стаття 19 закону про захист прав споживачів). І тому протягом двох років, а не зазначеного одного року, автомобіль можна не тільки безкоштовно ремонтувати, але і замінити новим, якщо він провів у ремонті більше 30 днів в загальному обчисленні за один календарний рік.
3
Також автомобіль можна повернути продавцеві, якщо виявлено суттєвий дефект протягом двох тижнів з моменту покупки або якщо продавець не усунув недоліки в заявлений термін. У всіх трьох випадках покупець має право отримати назад свої гроші, отримати справний новий автомобіль тій же моделі або вибрати іншу вдосконалену модель.
4
Покупець зобов'язаний заявити про всі претензії і вимогах в письмовій формі. В сповіщення потрібно детально описати всі вимоги, недоліки або поломки автомобіля. Все. Більше нічого робити не потрібно. Доводити, перевіряти, виправляти і повертати, повинен продавець автомобіля. Тобто вся відповідальність за претензіями покупця лежить на продавці.
5
Якщо продавець не збирається нічого робити, відмовляється міняти автомобіль або повертати гроші, то слід звернутися в Арбітражний суд. Як доказ доведеться оплатити незалежну експертизу. Практика показує, що суди практично завжди стоять на стороні покупця, тому що жодна людина не створить собі проблем просто так на рівному місці. Виходячи з цього, несправний товар підлягає заміні або грошові кошти - поверненню.
Ви купили машину, вирушили на ній в гараж, і там помітили, що у вашому новенькому авто є якийсь дефект. Повернення транспортного засобу - річ не дуже складна, але потрібно знати, як правильно це здійснити.
Інструкція
1
При купівлі транспортного засобу кожному водієві хочеться отримати надійну та якісну машину. Але так буває далеко не завжди, і часто можна виявити в авто мобіле якусь поломку, про яку промовчав продавець. В цьому випадку авто можна повернути і отримати гроші назад.
2
Якщо ви придбали машину в салоні, то ви маєте право на її повернення, спираючись на закон про права споживачів. Більш того, кожен магазин з продажу авто мобілів повинен відразу обумовлювати гарантійний термін на свою продукцію. В угоді між дилером і продавцем він обмовляється на строк до 5 років. Існує також гарантія, що надається державою, яка діє близько двох років.
3
Два роки ви законно можете здійснювати ремонт своєї машини безкоштовно, а можете навіть поміняти її на нову. Це може відбутися тільки в тому випадку, якщо протягом року вона стояла на ремонті більше 31 дня, але трапляється такий обмін досить рідко і найчастіше після довгих судових розглядів.
4
Якщо ви знайшли суттєвий дефект в своїй машині, то можна відразу писати претензію продавцеві і вимагати гроші назад. Але пам'ятайте, повернення можна здійснити, якщо з моменту продажу пройшло менше 14 днів або якщо в салоні не змогли усунути проблему за два тижні.
5
Намагайтеся все своє невдоволення висловлювати письмово. Вам це може стати в нагоді в тому випадку, якщо керівництво салону не захоче йти вам назустріч. Опишіть абсолютно все, що ви виявили після покупки машини, напишіть свої побажання та відправте їх рекомендованим листом продавцеві . Більше вам нічого робити не потрібно, окрім як почекати відповідної реакції. Здійснювати діагностику та проводити ремонт повинен за законом продавець. Якщо ж ніякої відповіді не послідувало, звертайтеся до суду.
6
Якщо ви купили машину не в салоні, а з рук, то ситуація трохи змінюється. Продавець буде заперечувати наявність дефектів і намагатися звалити всю вину на вас. В цьому випадку ви можете звернутися до суду і вимагати виконання договору купівлі-продажу.