Як взяти роздруківку дзвінків.

Роздруківка дзвінків - це, без сумніву, послуга зручна. Але її не надає жоден з російських операторів зв'язку, це зазначено на офіційних сайтах. Максимум, що вам можуть надати, - це деталізація вашого особового рахунку. З її допомогою можна дізнатися час дзвінків , номери вхідних і вихідних, а також багато іншого.
Інструкція
1
Таку послугу можуть підключити абоненти «Мегафона» за допомогою системи самообслуговування Сервіс-Гід, яка знаходиться на сайті компанії. Крім того, можна в будь-який час звернутися за підтримкою в офіс компанії або в салон зв'язку. І не забувайте про те, що заяви про роздруківці дзвінків оператор не приймає. Все, що можливо, - дізнатися час прийняття смс-та ммс-повідомлень, вхідних/вихідних дзвінків .
2
Не став винятком і оператор зв'язку «Білайн», замість роздруківки дзвінків він може надати тільки послугу під назвою «Деталізація рахунку». Вона дозволяє дізнаватися не тільки дату дзвінків , але і їх тривалість, тип (міський чи дзвінок, з мобільного або сервісний), вартість переговорів, відправлених повідомлень, дані про проведені GPRS-сесіях. Користувачам постоплатной системи отримання деталізації доступно через офіційний сайт оператора або через відправлення письмової заяви факсом (495) 974-5996. Можна написати лист і на електронну скриньку questions.msk@beeline.ru. Залежно від вашого тарифного плану з рахунку буде списано від 30-ти до 60-ти рублів. Клієнти передплатної системи теж можуть відвідати веб-сайт, зайти в один із салонів зв'язку «Білайн». При особистому зверненні абонент повинен мати з собою паспорт і договір на надання послуг зв'язку. Вартість підключення складатиме 0-60 рублів.
3
У «МТС» деталізація дозволяє отримати інформацію тільки про ті дії, які були зроблені з мобільного телефону абонента за останні три доби. Для того щоб активувати послугу, наберіть USSD-команду * 111 * 551 # або відправте SMS-повідомлення, що містить текст 551, за номером 1771. Крім того, ви можете скористатися "Мобільним порталом". Щоб скористатися безпосередньо послугою і отримати необхідні відомості, наберіть код 556 і пошліть його на той же короткий номер 1771.