Як підібрати покривало.

Інтер'єр спальні збирається з багатьох елементів. У вас може бути як розкішна спальня, так і оформлена в стилі мінімалізм. У кожному разі в спальній кімнаті має бути покривало для ліжка, яке підтримає колірну гамму інтер'єру.
Інструкція
1
Бездумно куплене покривало може погіршити зовнішній вигляд спальні і повністю змістити колірної акцент інтер'єру на себе. Тому при підборі покривала важливо дотримуватися правила поєднання кольорів. Покривало має перегукуватися з іншими елементами кімнати і органічно вписуватися в її габарити.
2
Для невеликої спальні підійде покривало, однієї кольорової гами з підлогою і стінами. Занадто сильний колірної контраст може зробити ліжко громіздкою.
3
У великій спальні навпаки можна вибрати досить сміливе рішення і купити яскраве кольорове покривало. Бажано, щоб відтінок такого покривала підтримувався кольором штор.
4
У спальній кімнаті, яка розташована на тіньовій стороні будинку, потрібно підбирати колір спального текстилю в теплих тонах. Це можуть бути рожеві, бежеві, помаранчеві відтінки.
5
Для спальні, яка перебуває на сонячній стороні будинку, навпаки підійдуть прохолодні відтінки текстилю. Блакитні, бузкові і блискучі кольору покривала будуть відмінно виглядати в такій кімнаті.
6
Для любителів експериментувати з оздобленням спальної кімнати, можна порадити придбати покривало з різними квітами сторін. Як правило, одна сторона такого покривала буде яскравою, з строкатим орнаментом, а друга однотонна. Досить трохи відвернути край покривала, щоб додати родзинку в оформлення спальної кімнати.
7
Розкішне атласну покривало підійде для спальні з елементами класичного стилю або стилю бароко. Світле не блискучий покривало добре буде виглядати в романтичній спальні. Для спальної кімнати з східним оформленням підійде покривало насичених яскравих відтінків з рясною бахромою. Стиль кантрі підтримає текстиль, виконаний в техніці печворк.
8
Обов'язковою умовою для покривала ліжка є якісність матеріалів, з яких воно виготовлене. Такий текстиль повинен не викликати алергічні реакції і повинен бути приємний тілу.