Як навчитися правильно приймати рішення.

Як часто в житті повторюється ситуація, що вам потрібно зробити вибір. І це вас несе між двома варіантами, вони обидва здаються вам досить привабливими, але якщо подивитися на них з іншого боку, вся привабливість тут же зникає. І ви ніяк не можете визначитися, що ж вам вибрати. Зупиніться. Перестаньте кидатися і спробуйте зрозуміти, чого ж ви хочете насправді.
Інструкція
1
Згадайте свою мету. Уявіть її максимально точно, в усіх подробицях. Для вірності, візьміть листок паперу і напишіть, до чого ви найбільше прагнете.
2
Як тільки ви чітко сформулюєте мету, почніть аналізувати варіанти рішення , з яких вам потрібно вибирати. Простіше кажучи, виберіть із запропонованих вам варіантів той, який веде до вашої мети. Решта відкиньте.
3
Будьте готові до того, що у вас поки немає рішення , яке веде до наміченої мети. Проявіть характер і відмовтеся від усіх варіантів, які відводять вас в сторону. Наприклад, ви твердо вирішили знайти роботу, пов'язану з вашим улюбленою справою. Наприклад, ви мрієте співати.
4
Викладати спів ви не хочете, співати в шинку, де збирається не найпривабливіша публіка, вам теж нецікаво. Відмовтеся від обох варіантів. Спробуйте влаштуватися бек-вокалістом в якусь групу. Співайте безкорисливо, для свого задоволення, пізніше обов'язково з'явиться можливість зарабативать.Умейте чекати.
5
Запитайте ради людини, якій ви довіряєте. Спочатку опишіть свою ситуацію цілком, щоб людина уявив, як ви себе почуваєте і до чого рухаєтесь на даному етапі свого життя. Розкажіть про вибір, який вам потрібно зробити. Проаналізуйте всі варіанти рішень з точки зору плюсів і мінусів, які в них є. Міркуючи так, слухаючи поради друга, ви швидко зрозумієте, чого ж насправді хочете, і зробите правильний вибір.
6
Надайте вибір долі. Якщо варіанти рішень близькі вам обидва, і ви просто не можете зупинитися на одному з них, киньте жереб. Надайте долю зробити вибір. До речі, є думка, що як би людина старанно не вибирав, він все одно вибере свою долю, навіть якщо йому здається, що у нього вийшло її обдурити.
7
Аналізуйте свій попередній досвід. Чи робили ви неправильний вибір до цього? До чого це призводило? Спробуйте в цей раз прийняти протилежне рішення, нехай воно буде ризикованим і новим для вас, не бійтеся експериментувати.
Зверніть увагу
Ніколи ні в яких питаннях не кидайтеся на перший-ліпший варіант. Чекайте свого шансу, він обов'язково настане.
Корисна порада
Ніколи не бійтеся приймати рішення. Приймати рішення - значить брати долю в свої руки. Проявляти самостійність дуже приємно. Спробуйте.