Як підключити usb шнур. Як з'єднати провід з юсб.

Практично вся сучасна електроніка має вбудований USB-канал. По ньому здійснюється передача необхідної інформації в цифровому вигляді. Також у багатьох приладах використовується USB-харчування, яке замінює зарядку електричним струмом від розетки або батарейок. З'єднання з USB-портом відбувається за допомогою спеціальних проводів, тому важливо знати, як підключити USB- шнур .
Вам знадобиться
  • USB-гніздо, можливо USB-перехідник або USB-подовжувач.
Інструкція
1
Насамперед визначтеся з типом пристрою, до якого ви плануєте приєднати USB- шнур . Це може бути ноутбук, персональний комп'ютер, мобільний телефон, синтезатор, цифровий фотоапарат або відеокамера. Можливі й інші варіанти, такі як рекордер, диктофон, автомагнітола, зовнішня звукова карта, електронна книга, портативна студія звукозапису і т.д. Головне, щоб дана електронна техніка мала USB-порт із зовнішнім USB-гніздом.
2
Виглядає USB-гніздо як невеликий вхід прямокутної форми. В деяких випадках, переважно на компактній апаратурі, USB-роз'єм може мати форму маленької трапеції. На пластмасовому, або гумовому покритті вилки шнур а є значок USB у формі розгалуженого кабелю - «тризуба» або «гілки». У підстави цієї деревовидної блок-схеми намальований круг. На кінці центральної гілочки значка «сидить» фігура трикутника. Бічні гілки «тризуба» закінчуються по-іншому: одна - маленьким кружком, а інша - невеликим квадратиком. USB-гніздо універсально, воно одночасно може виконувати функції входу і виходу. Часто поруч із самим роз'ємом вказується напис «USB».
3
Існує два способи підключити USB- шнур . Перший - це пряме включення USB-кабелю в USB-роз'єм. Просто вставте шнур в USB-вхід. Перший метод з'єднання буде актуальний тільки в тому випадку, якщо розміри гнізда і штекера збігаються. Другий спосіб підключення шнур а вимагає використання додаткового перехідника, або подовжувача з уже наявним перехідником на кінці. Другий метод підключення застосовується тоді, коли розміри USB-роз'єму не збігаються з розмірами вилки дроти. Перехідник і подовжувач можна завжди придбати в магазині електронних товарів. Найчастіше фірми-виробники електроніки поставляють свою продукцію в комплекті з уже готовим USB- шнур ом потрібного розміру. Шукайте його в упаковці товару.