Як комбінувати предмети.

Будь-якій людині, котрий володіє хоча б дещицею доброго смаку, зрозуміло, що існують речі, поєднувані між собою і абсолютно не підходять один одному. Це стосується як предметів інтер'єру, так і предметів гардероба. Тільки правильно комбінуючи одяг, деталі і аксесуари, можна створювати вдалі образи і завжди виглядати як з обкладинки журналу. Як же поєднувати предмети одягу?
Інструкція
1
Один з важливих моментів у підборі одягу та її поєднанні в ансамблі - вибір колірної гами. Є предмети , який будуть виграшно виглядати разом з речами будь-яких відтінків. Наприклад, це біла блузка або сорочка. Її сміливо можна вдягати як з чорними класичними брюками, так і з романтичною квітчастій спідницею або джинсами - в будь-якому випадку, ви будете виглядати стильно. Також нескладно знайти «компанію» одязі сірого кольору - цей відтінок гармонійний укупі навіть з найяскравішими і незвичайними квітами, створюючи для них своєрідний приглушений фон. У такій же ролі може виступити і чорний колір, який чудово підкреслить будь-які кольорові рішення або навпаки, виступить у головній ролі, відтягнувши увагу на себе.
2
Якщо ви комбінуєте одяг різноманітних кольорів: червоного, зеленого, синього, жовтого, важливо пам'ятати, що поєднуються між собою відтінки однакової насиченості: глибокий синій і темно-червоний, постільний рожевий і ніжно-блакитний і т.д. Поєднання предметів буде гармонійним, якщо відтінків не будуть по яскравості суперничати між собою.
3
Пам'ятайте також, що основою будь-якого ансамблю є його нижня частина, тому віддавайте перевагу брюкам і спідницям нейтральних відтінків, роблячи верх більш яскравим і помітним. Зрозуміло, з цього правила є винятки: наприклад, річна яскрава спідниця з сірої однотонної майкою або строкаті штани-афгані з непомітним топом.
4
Комбінуючи предмети гардероба, також важливо враховувати фактуру тканини. Погодьтеся, легка блузка цілком може поєднуватися з щільними брюками, мереживне плаття - з пальто або шубкою, але от літні брюки з в'язаним светром - явна ознака відсутності смаку.
5
Створюючи свій образ за допомогою предметів гардероба, дуже важливо правильно поставити акцент. Добре, коли увага притягує лише одна певна річ, а решта - служать їй фоном і підкреслюють цю родзинку. В цьому вам допоможуть різні аксесуари: шарфи, рукавички, капелюхи.
6
Цим же правилом слід керуватися і при виборі довжини спідниць і штанів і вирізів на блузках чи сорочках. Те, що відкривати слід або ноги, або груди, але ніяк не всі разом, мабуть, вже прописна істина. Одягнувши одночасно міні і декольте, ви знаходите всі шанси створити враження вульгарним і зухвалим особи.
7
Необхідно також пам'ятати, що мало вміти правильно комбінувати предмети одягу між собою, потрібно, щоб ансамбль гармонійно виглядав саме на вас: підкреслював принади вашої фігури, свіжий колір обличчя, відтінки волосся і очей. Фасон і довжину одягу необхідно підбирати відповідно до особливостей вашої фігури. Так, якщо ви - дівчина мініатюрного зросту, не варто вибирати довгі в підлогу спідниці, якщо ваша фігура дуже крихка і сухорлява - намагайтеся не віддавати перевагу занадто облягаючим нарядам, а якщо ви повненькі - не варто вибирати екстравагантне міні.
8
Мистецтво красиво одягатися і комбінувати предмети одягу - досить складна наука. Щоб осягнути її, перегортайте журнали мод, дивіться дизайнерські покази, вивчайте, як одягнені манекени на вітринах магазинів. Все це дозволить вам розвинути почуття стилю, гармонійності і навчить добре одягатися.
Корисна порада
Обов'язково вибирайте відтінки і кольори в одязі з урахуванням свого цветотипа.