Як вибрати назву компанії. вдалі назви фірм.

Вибрати правильне назва для компанії - завдання, порівнянна по важливості із складанням бізнес-плану. Вдале назва компанії допоможе залучити клієнтів, створить необхідне враження про фірму і допоможе розвитку.
Інструкція
1
Щоб придумати відповідну назва для своєї фірми, спробуйте коротко описати, що повинно виникати в голові у потенційного споживача ваших послуг або покупця товарів після того, як він чує це саме назва . Спробуйте зловити той настрій, описати його спочатку кількома реченнями, а потім вже в голову прийде і одне слово, яке і стане назва м.
2
Якщо ж назва неможливо придумується, спробуйте покликати кількох знайомих на допомогу і влаштувати мозковий штурм. Розкажіть їм про те, що це буде за фірма, якою ви її бачите через місяць, через рік і через п'ять років. Опишіть, чого хочете досягти, відкривши свою компанію, а потім попросіть їх запропонувати свої варіанти назви. І не забувайте записувати все, що виходить, яким би поганим варіантом вам це не здавалося зараз. Записавши два-три десятки варіантів назв компанії можете вирушати на прогулянку або займатися будь-якими іншими справами. Перечитавши ці назви через пару годин, ви обов'язково зрозумієте, яке з них буде дійсно відповідним саме для вашого бізнесу.
3
Але є ще один варіант придумування назв для компанії - безпрограшний. У наше століття, коли бренди, назви, реклама відіграють дуже важливу роль в бізнесі, з'явилися справжні фахівці з неймінг. Вони підберуть відмінне назва , яке буде відображати всю суть вашої фірми, яке буде створювати гарне враження про компанії і допомагати вам розвиватися. Звичайно, це зажадає фінансового вкладення, але все ж назва компанії - це один з найбільш важливих кроків у справі відкриття бізнесу. Знайдіть справжнього фахівця з неймінг, опишіть свій майбутній бізнес, висловіть побажання до назви фірми, і через певний час ви отримаєте саме те, що хочете.